آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون در آکادمی تعمیرات موبایل البان

بدون دیدگاه

شاید در ابتدا به نظر برسد که گوشی های آیفون با توجه به دارا بودن انواع محدودیت ها در ایران خیلی مورد استقبال قرار نمی گیرند و خیلی کمتر استفاده می شوند. اما جالب است بدانید که این موضوع اصلا درست نیست و با آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون می توان درآمد خوبی در این زمینه به دست آورد که در ادامه برایتان می گوییم.

چه کسانی برای آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون آماده هستند؟

برای آنکه در زمینه تعمیرات آیفون به یک فرد متخصص تبدیل شوید لازم است در ابتدا موارد مبتدی و عمومی را پشت سر گذاشته باشید و موارد زیادی از تعمیرات آیفون را بلد باشید. گوشی های آیفون از تعمیرپذیرترین گوشی ها به شمار می روند و معمولا درجه سختی تعمیرات آنها نیز پایین است، اما این موارد تا قبل از تعمیرات تخصصی است.

یک فرد علاوه آموزش، باید تجربه خودش را نیز بالا ببرد. فردی که تجربه تعمیراتی بهتری داشته باشد، بهتر هم می‌تواند دوره تخصصی آموزش تعمیر موبایل را فرا گیرد.

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون در البان

بنابراین یک فرد که دنبال آموزش های تخصصی تعمیرات آیفون است باید پیش از هر کاری موارد ساده تر را به خوبی بداند و بلد باشد و بعد سراغ موارد تخصصی تر برود. یک موضوع مهم دیگر هم این است که در دنیای تعمیرات موبایل و مخصوصا تعمیرات تخصصی آیفون زبان انگلیسی و بلد بودن آن یک مورد بسیار مهم محسوب می شود، پس آن را هم تقویت کنید.

تا به این لحظه امکان فارسی سازی گوشی های آیفون مهیا نشده است و حتی برای ابتدایی ترین کارها نیز بلد بودن انگلیسی لازم است.

انواع آموزش های تعمیرات موبایل آیفون

مانند سایر برندها، تعمیرات گوشی های آیفون نیز به دو دسته تعمیرات نرم افزار و تعمیرات سخت افزاری تقسیم می شوند. یک فرد باید در هر دو زمینه کارهای زیادی را یاد بگیرد تا بتواند خود را یک متخصص در زمینه تعمیرات موبایل آیفون معرفی کند.

تعمیرات سخت افزار موبایل آیفون

در تعمیرات سخت افزاری هر گونه تعویض و جابجایی، رفع عیوب ظاهری و کار روی برد انجام می گیرد. از ساده ترین کارها تا دشوارترین کارها در این دسته می گنجند. معمولا عمده خرابی های سخت افزاری آیفون به راحتی انجام می گیرند، مگر آنهایی که به تعمیرات و کار روی برد ختم می شوند.

در طراحی گوشی های آیفون همواره کوشیده شده تا راحتی تعمیرات گوشی حفظ شود تا در صورت نیاز به راحتی بتوان آن را تعمیر کرد.

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون در البان

اما برخی اوقات هم تعمیرات سخت افزاری نیاز به دانش های نرم افزاری هم دارد و بدون آن نمی توان تعمیرات را به درستی انجام داد.

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون بخش نرم افزار

هر کاری که در زمینه نرم افزار گوشی انجام دهید، به عنوان نوعی از تعمیرات نرم افزاری محسوب می شود. در گوشی های آیفون عمده کارهای نرم افزاری خارج از گوشی با نرم افزار iTunes انجام می شود. جابجایی انواع فایل، گرفتن پشتیبان، رفع ارورهای خاص از گوشی، به روز رسانی و …

بعضا کار با iTunes برای برخی از افراد دشوار به نظر می رسد که یک تعمیرکار نباید از این افراد باشد و باید به خوبی با گوشه و کنار iTunes و انواع قابلیت ها و کارهای آن آشنا باشد.

نکته مهم بعدی در گوشی های آیفون موضوع اپل آیدی است. اپل آیدی به نوعی کلید ورود به تمام اطلاعات کاربر است و خیلی از لحاظ امنیتی مورد مهمی محسوب می شود. اخیرا شرکت اپل در ساخت اپل آیدی مورد امنیتی سختی را اضافه کرده که ایرانی ها را دچار مشکل می کند، اما این هم راه حلی دارد که البان آن را می داند.

آنچه تا اینجای کار گفتیم، عمدتا کارهای ساده هستد، در کنار این کارها کارهای فوق تخصصی و دشواری هم وجود دارند که در آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون باید آموزش داده شوند.

آموزشگاهی مناسب برای آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون

آموزشگاه تعمیرات موبایل آکادمی البان انواع آموزش های تعمیرات موبایل را از سطح مبتدی تا سطوح تخصصی و فوق تخصصی را ارائه می دهد. در پایان هر دوره نیز فرد مهارت هایی کسب می کند که می تواند با آنها به کسب درآمد بپردازد. دوره های تخصصی آکادمی البان به صورت کاملا علمی و تعداد افراد کم برگزار می شوند و فن آموزان بعضا باتوجه به شرایط و صلاحدید آکادمی می توانند به صورت بورسیه نیز این دوره ها را سپری کنند و در کنار یادگیری، درآمدی هم داشته باشند.

مجموعه تعمیرات موبایل البان در کنار آکادمی البان این امکانات خاص و شرایط ویژه را برای فن آموزان تعمیرات موبایل مهیا می سازد.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.