آکادمی اِلبان

آموزش تعمیرات تبلت

 

سرعت پیشرفت تکنولوژی و مخصوصا صنعت مخابرات یکی از شگفتی های قرن می باشد.. نیاز انسان به داده و  محتوا باعث شده است که ابعاد  نمایش صحفه گوشی پاسخگوی او نبوده و محصول جدیدتری  را طلب کند.  تبلت تکنولوژی که بسیار در میان مردم جای گرفته دارای صفحه نمایش بزرگتر و امکانات بیشتری نسبت به گوشی ها می باشد .تبلت ها به دو دسته تبلت سیم کارت خور و تبلت بدون سیم کارت در دسترس می باشد که این روزها بسیار کاربردی هستند.

همانطور که مردم در خرید تبلت بسیار حساس می باشند  که بهترین مدل و کیفیت را خرید کنند، برای تعمیر تبلت نیز قاعدتا بسیار حساس هستند تا به تعمیرکاری مناسب مراجعه کنند. در بازار  مشوش تعمیرات تبلت ، تعمیر کاران زیادی متاسفانه به علت عدم آموزش اصولی و پایه ای به صورت خودتجربی اقدام به تعمیر تبلت و موبایل می‌کنند و متأسفانه به دلیل نداشتن تخصص کافی در امر تعمیرات و یا نداشتن ابزار مناسب باعث ایجاد خسارت به تبلت و برد تبلت می شوند و در نهایت دستگاه را غیر قابل تعمیر می‌دانند و یا خود باعث عدم تعمیر تبلت می‌شوند. در بیشتر اوقات با تعمیر اصولی  بر پایه تشخیص عیب صحیح و اصولی می‌توان به سادگی مشکل را برطرف کرد. در واقع رمز اصلی در تعمیرات درست ، تشخیص درست علت عیب و بگارگیری اصول درست در تعمیرات است.

 

در موبایل دُکی ، تلاش ما بر این است تا آموزش تعمیرات تبلت را اصولی و پایه ای اجرا و آموزش دهیم. موید این امر آن است که نفرات برتر هر دوره به صورت مستقیم وارد مجموعه دیجی دُکی می‌شوند و بورس آن خواهند بود و کلیه هزینه‌های آموزش نفرات برتر هر دوره ، رایگان خواهد بود.

 

با درنظرگرفتن مطالعات و تجربیات گذشته برای رسیدن به ماموریت موبایل دُکی ، فصول و سیلابس های درسی را به صورت زیر برای شما طرح ریزی کرده ایم:

آموزش الکترونیک عمومی برای درک بهتر سر فصل های دوره آموزش تعمیرات تبلت 

–  آموزش بازو بست کردن صحیح انواع تبلت

–  آموزش عیب یابی تبلت

–  آموزش نقشه خوانی و عیب یابی از روی شماتیک

–  آموزش رفع عیوب و مشکلات تبلت

–  آموزش تعویض تاچ و ال سی دی

–  آموزش اصول برخورد با تبلت های ضربه دیده و آب خورده

–  آموزش نحوه ی عیب یابی و تعمیر دستگاه های خاموش

بعد از اتمام دوره آموزشی ، آزمون جامعی از کلیه مباحث ارائه شده از دانشجویان گرفته خواهد شد و نفرات برتر هر دوره به عنوان بورس شرکت دیجی دُکی انتخاب و از شرایط ویژه برخوردار خواهند شد.

فرصت را از دست ندهید و با ما در تماس باشید .
استاتید و مشاوران موبایل دُکی همیشه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *