آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون

آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون

بدون دیدگاه

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل آیفون به دو بخش آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون و آموزش تعمیرات سخت افزار تقسیم می شود. هر کدام دریایی از محتوا و مطلب هستند و باید به خوبی آنها را فرا گرفت تا بتوان به عنوان یک تعمیرکار آیفون به کسب درآمد پرداخت و بتوان از تعمیرات آیفون برآمد. در ادامه در مورد موارد مختلف تعمیرات نرم افزاری آیفون خواهیم گفت.

بخش‌های مختلف آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون  

وقتی صحبت از تعمیرات نرم افزار می شود، بخشی از مشکلات و رفع آنها از طریق خود گوشی انجام می شوند اما بخشی دیگر نیاز به استفاده از رایانه و در مورد آیفون، نیاز به آیتونز دارند. در ادامه در مورد هر دوی این موارد برایتان مطالبی کلی خواهیم گفت.

آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون از روی خود گوشی

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین نیازهای یک تعمیرکار خوب تلفن همراه است و این موضوع برای تعمیرات آیفون پررنگ تر هم می شود. همانطور که می دانید، گوشی آیفون از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند و لازم است فرد با زبان انگلیسی تا حدی آشنایی داشته باشد.

بسیاری از مشکلاتی که کاربران به خاطر آنها به تعمیرکار مراجعه می کنند به دلیل ندانستن زبان است و متوجه پیام خطا نمی شوند. اگر تعمیرکار حتی قبلا هم با چنین مشکلی مواجه نشده باشد، به راحتی با خواندن مطالب پیام می تواند مشکل را رفع کند.

آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون در آکادمی البان

از آنجا که اپل نمایندگی رسمی در ایران ندارد و کلا متاسفانه بازار ایران را خیلی به رسمیت نمی شناسد، بنابراین ممکن است برخی دسترسی ها را به روی کاربران ایرانی برای مدت زمان های بعضا کوتاه ببندد. این موضوع سبب می شود تا کاربران آیفونی حتما نیاز به اپ های تغییر آی پی داشته باشند.

تعمیرات نرم افزاری آیفون با استفاده از رایانه

یک تعمیرکار خوب باید کار با رایانه و نرم افزارهای مربوط به تعمیرات را به خوبی بلد باشد. بعضا روی گوشی های آیفون ارورهایی دیده می شود که تنها راه حلشان استفاده از رایانه و آیتونز است. این نکته را بدانید که آیتونز شما باید همواره به روز باشد و اگر با آیتونزی که به روز نیست کار را شروع کنید، در وسط کار همه چیز به هم می ریزد.

آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون در آکادمی البان

آیتونز بعضا می تواند پیچیده هم باشد اما به گونه ای طراحی شده که حتی یک فرد معمولی که تعمیرکار هم نیست بتواند از آن استفاده کند. بنابراین از آن نهراسید و با آموزش های مناسب و همچنین تجربه می توانید در کار با آن خبره و ماهر شوید.

کلام آخر

در این پست از آموزش تعمیرات نرم افزار آیفون مطالبی مختصر بیان کردیم. در ادامه بنا داریم در وبلاگ آکادمی آموزش هایی را به صورت کاملا رایگان قرار دهیم تا افراد مختلف بتوانند آنها را فرا گرفته و مشکلات را برطرف کنند.

چنانچه در هر یک از موارد سوال داشته باشید می توانید در پایین همان پست سوال خود را مطرح کنید و اگر در زمینه ای خاص نیاز به آموزش دارید در پایین همین پست می توانید به صورت کامنت سوال خود را بنویسید تا یا جواب شما را بدهیم و یا یک پست مخصوص مشکل شما ایجاد کرده و منتشر کنیم.

ضمنا اگر در امر تعمیرات آیفون به مشکلی برخورد کردید، می توانید از طریق سامانه تعمیرات موبایل البان برای رفع مشکل خود نیز کمک بگیرید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.