آموزش عمومی تعمیرات موبایل

آموزش رایگان تعمیرات موبایل

بدون دیدگاه

در دنیای تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر موبایل، همیشه لازم نیست برای یادگیری مطالب آموزشی هزینه پرداخت. برخی آموزش ها هستند که به صورت رایگان هم می توانند خوب و مفید باشند. آموزش رایگان تعمیرات موبایل هم برای تعمیرکاران مفید است و هم برای کاربران معمولی گوشی. اما از آنجایی که تعمیرکاران بیشتر با این نوع موارد برخورد دارند، مهارت آنها نیز بیشتر شده و احتمال خطایشان کمتر می شود.

آموزش های عمومی تعمیرات موبایل در آکادمی تعمیرات موبایل البان

انواع آموزش رایگان تعمیرات موبایل کدام هستند؟

آموزش های عمومی و رایگان تعمیرات موبایل عمدتا نرم افزاری هستند و البته گاهی در حد سرویس کاری به سخت افزار هم مربوط می شوند. کارهایی که یا باید داخل گوشی انجام شوند و یا خارج از گوشی و در فضای رایانه و اینترنت. می توان انواع این آموزش ها را به صورت کلی زیر دسته بندی کرد:

ساخت اپل آیدی و تنظیم آن بر روی موبایل

ساخت اپل آیدی کار بسیار ساده ای است و به راحتی می توان با ایمیل مختص هر کاربر یک اپل آیدی ساخت. تنها نیاز به یک آدرس و یک شماره موبایل امریکایی فیک دارد و بعد به راحتی می توان اپل آیدی را ساخت.

ساختن اپل آیدی بعضا برای تعمیرکاران بسیار سودآور است و حداقل 50هزار تومان بابت آن می توانند دریافت کنند.

ساخت جیمیل و تنظیم آن روی گوشی

مانند اپل آیدی در آیفون و محصولات اپل، در سایر محصولات جیمیل نقش مهمی دارد. ساخت جیمیل به خودی خود رایگان است و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. اما یک تعمیرکار باید بیشتر بداند.

باید به راحتی بتواند جیمیل را روی گوشی تنظیم کند، در تنظیمات آن انواع گزینه ها را بداند و خلاصه باید یک سر و گردن از کاربران گوشی موبایل بالاتر باشد. این گونه آموزش ها را هم می توان در دسته آموزش رایگان تعمیرات موبایل در نظر گرفت.

نصب برنامه روی آیفون و اندروید

نصب برنامه روی آیفون و اندروید نیز کار ساده ای است. معمولا بدون مشکل پیش می رود اگر فرد اپل آیدی و جیمیل را به درستی وارد کرده باشد. اما گاهی برخی برنامه ها مشکل ساز می شوند و نیاز به کارهای جانبی بیشتری دارند.

گاهی یک برنامه برای کاربران ایرانی تحریم است و باید اقداماتی صورت گیرد تا بتوانند روی گوشی نصب کنند. اینها مواردی است که شاید کاربران ندانند اما یک تعمیرکار باید حتما بداند.

تمیز و ضدعفونی کردن گوشی

گوشی موبایل یک وسیله نسبتا کثیف است که باکتری های زیادی روی آن می نشینند. این آلودگی ها می تواند برای کاربران گوشی همراه کمی خطرناک باشند. مخصوصا در شرایطی مانند الان که ویروس کرونا باعث دردسر همه شده است.

چه کاربر و چه تعمیرکار باید به درستی بداند که نحوه تمیز و ضدعفونی کردن گوشی چگونه است. مخصوصا که گوشی های زیادی برای تعمیرکاران ارسال می شود که تعمیرکار باید قبل از شروع کار حتما آنها را ضدعفونی کنند.

سایر موارد برای آموزش رایگان تعمیرات موبایل 

موارد دیگری هم هستند که تعمیرکاران باید حتما بدانند. دانستن این موارد به درآمدزایی آنها کمک شایانی می کند چراکه کارهای ساده ای هستند که با زمان کمک و دقت بالا می توانند درآمد خوبی برایشان داشته باشند. این موارد شامل عناوین زیر می شوند.

  • برطرف کردن برخی از عیوب نرم افزاری ساده و هنگ کردن گوشی
  • استفاده صحیح از گوشی
  • شناخت انواع عملکردهای گوشی و استفاده مناسب از آنها

اینها مسائلی هستند که خیلی پیچیدگی ندارند، نیازی به پیش نیاز ندارند و هر فردی با کمترین دانش در زمینه تعمیرات موبایل نیز می تواند آنها را فرا گرفته و استفاده کند. اما بعضا به دلیل عدم وجود چنین آموزش هایی یا عدم امکان یافتنشان، افراد و کاربران در انجام آنها باز می مانند و باید به تعمیرکاران مراجعه کنند.

آموزش های عمومی تعمیرات موبایل در آکادمی تعمیرات موبایل البان

این گونه کارها برای تعمیرکاران از جمله شیرین ترین کارها با سود مناسب و بدون هر گونه ریسک هستند. تعمیرکار با داشتن علم روی آموزش های عمومی تعمیرات موبایل می تواند بدون نیاز به هزینه کردن و استفاده از ابزار خاص این موارد را رفع کنند و کسب درآمد خوبی داشته باشند.

آموزش رایگان تعمیرات موبایل در آکادمی البان

سعی ما بر این است که با پشتوانه تعمیرات فراوان در سامانه آنلاین تعمیرات موبایل البان مشکلاتی از این دست را که برای تعداد زیادی از کاربران پیش می آید تشخیص داده و راه حلشان را در صورت امکان در قالب پست ها و مقالات آموزشی در اختیار کاربران قرار دهیم.

در کنار آموزش مجازی تعمیرات موبایل، آموزش رایگان تعمیرات موبایل معقوله ای است که در آکادمی البان در حال اجرا است. ما سعی داریم تا موارد مهم را برایتان به صورت رایگان آماده کنیم.

اما اگر موردی بود که به آن پرداخته نشد، می توانید در پایین همین مقاله سوال و مورد خود را مطرح کنید تا یا همین جا پاسخ آن را بدهیم و یا در قالب یک مقاله آموزشی پاسخش را آماده کرده و به اطلاعاتان می رسانیم.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.