بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل | آکادمی البان

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

2 دیدگاه

برای یک آموزش خوب لازم است یک آموزشگاه خوب پیدا کنیم. سعی داریم در این مقاله در رابطه با خصوصیات یک آموزشگاه خوب برایتان بگوییم تا بتوانید بهترین آموزشگاه را خودتان انتخاب کنید. البته که ما در همین ابتدای کار آکادمی البان را به شما توصیه می کنیم که به عنوان یک آموزشگاه تعمیرات موبایل در کنار واحد تعمیرات موبایل، آموزش هایی عملی به صورت حضوری و مجازی برای شما خواهد داشت.

خصوصیات بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل چه هستند؟

در رابطه با خصوصیات بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل چند شاخص برایتان خواهیم گفت تا بتوانید این شاخصه ها را هم با عقل و منطق خود سنجش کنید و هم در تحقیقاتتان در آموزشگاه های مختلف بسنجید و بهترین را انتخاب کنید.

عناوین تدریس شده در بهترین آموزشگاه 

یک آموزشگاه خوب باید به صورت واضح و روشن بیان کند که در دوره آموزشی خودش چه مباحثی را آموزش خواهد داد و برای این منظور نیز باید خیال فن آموز را به گونه ای راحت کند که حتما آنچه را که ادعا می کند آموزش خواهد داد.

در آکادمی البان ریز عناوین در سایت منعکس شده اند و در ابتدای دوره به هر فن آموز برگه ای داده می شود که عینا مطالب سایت در آن منعکس شده اند. در پایان هر جلسه او و استاد باید مباحث تدریس شده را تایید کنند. به این شکل حق کسی ضایع نخواهد شد.

جمعیت کلاس

تعداد افراد شرکت کنند در کلاس نباید زیاد باشند وگرنه یک فرد نمی تواند از تمام وقت کلاس به خوبی استفاده کند. آکادمی البان دراین خصوص بسیار مراقب است و کلاس هایش را نهایتا با 5 نفر برگزار می کند و در دوره های تخصصی این تعداد به عدد 2 یا نهایتا 3 خواهد رسید.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل | آکادمی البان

امکانات کلاس و کار عملی

فن آموزان باید با ابزار و وسایل تعمیراتی به خوبی آشنا شوند و فرصت خوبی برای تمرین و استفاده از آنها زیر نظر استاد داشته باشند. آکادمی البان به این موضوع اهمیت داده و به تعداد کافی ابزار در اختیار فن آموزان قرار می دهد.

علاوه بر این، در مجموعه البان به دلیل قرار گرفتن آموزشگاه در کنار واحد تعمیرات، موارد تعمیراتی واقعی نیز وجود دارند و به فن آموز در طول دوره اجازه داده می شود تا با تعمیرات واقعی نیز آشنا شود و فرآیند را بتواند در حالت واقعی و از نزدیک بررسی کند.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل | آکادمی البان

از طرفی دیگر، البان به فن آموز چگونگی انجام تعمیرات در محل را نیز آموزش خواهد داد.

اهمیت مدرک

مدرک در پایان دوره آموزشی اهمیت فراوانی دارد. در بهترین آموزشگاه ها، فن آموز می تواند در پایان دوره مدارکی نیز اخذ کند تا در آینده بتواند با استفاده از این مدرک کسب و کار خود را آغاز کند. مهم ترین مدرک، مدرک فنی حرفه ای است که به واسطه آن فرد هم می تواند در داخل مغازه خودش را دایر کند و هم با ترجمه کردن آن می تواند در بیش از 120 کشور دنیا استفاده کند.

پشتیبانی در بهترین آموزشگاه ها

پشتیبانی بعد از آموزش اهمیت خیلی زیادی دارد. شاید در حین کار موردی برایتان پیش بیاید که در آموزش گفته شده، اما فراموش کرده باشید یا اصلا مورد خیلی عجیب و نادری باشد که در آموزش گفته نشده باشد. البان بعد از آموزش شما را رها نخواهد کرد و در این موارد همچنان کمکتان خواهد کرد.

یا به واسطه آموزش یا به واسطه انجام تعمیرات به صورت همکاری و با نرخی کمتر از نرخ بازار

جمع بندی

امیدواریم بتوانید در انتخاب بهترین گزینه را انتخاب کنید تا یک آموزش بسیار عالی ببینید. بعد از آموزش نیز بتوانید کسب و کار خودتان را به بهترین وجه آغاز کنید و درآمد خوبی نیز در این زمینه بدست آورید.

2 دیدگاه

 1. 1398-04-08

  آیا به نظر شما تنها شرکت در دوره نرم افراز و فوکوس بر روی تخصص نرم افزاری و کار در این زمینه می تونه امکان پذیر باشه؟

  من با توجه به تجربه در زمینه کامپیوتر, هم سخت افزار و هم نرم افزار و آشنایی و کار با لینوکس و علاقه به اندروید و مبحث نرم افزار قصدم اینه که فقط در زمینه نرم افزار و اون هم فقط اندروید تخصص به دست بیارم و کار فوق تخصصی در این زمینه انجام بدم, آیا به نظرتون این بهتر نیست یا آیا ممکن و به صرفه خواهد بود؟

  • 1398-04-12

   سلام:
   بله

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.