فیلترشکن موبایل

بهترین فیلترشکن ها برای موبایل کدام‌ها هستند؟

بدون دیدگاه

به دلیل تحریم هایی که علیه ایران انجام می شوند بعضا کاربران موبایل مجبور می شوند از فیلترشکن استفاده کنند. برای دانلود اپ از گوگل استور یا دانلود اپ از اپل استور بعضا افراد مجبورن از فیلترشکن استفاده کنند. در این پست در راستای ارائه آموزش های رایگان تعمیرات موبایل می خواهیم بهترین فیلترشکن ها را برای موبایل معرفی کنیم.

بهترین فیلترشکن رایگان یا پولی است؟

اگر در بازارهای ارائه اپ موبایل گشتی زده باشید با انواع وی پی ان ها و فیلترشکن ها مواجه شده اید. برخی رایگان و برخی پولی هستن. کدام یک از بهترین فیلترشکن ها محسوب می شود؟

البته که فیلترشکن پولی از لحاظ وصل بودن همیشگی و سرعت بهتر خواهد بود. اما درصورتی نسخه پولی برای شما مناسب خواهد بود که استفاده شما از آن زیاد باشد. اگر فقط برای گاهی اوقات می خواهید از آن استفاده کنید لازم نیست نسخه پولی نصب کنید و همان نسخه رایگان کفایت می کند.

بهترین فیلترشکن ، آموزش تعمیرات موبایل البان

مشکل نسخه های رایگان این است که ممکن است برخی اوقات به دلیل اتصال زیاد دیگران، کار نکند و یا سرعتش خیلی بالا نباشد. به همین دلیل خوب است که برای روز مبادا چند فیلترشکن روی گوشی خود نصب داشته باشید.

درآمد فیلترشکن های رایگان از طریق تبلیغاتی است که مدام برایتان ارائه می دهند

در ادامه چند نمونه فیلترشکن رایگان را برایتان معرفی خواهیم کرد: (به دلیل مسائل فرهنگی و مصادیق جرم فضای مجازی از ارائه فایل یا لینک دانلود آنها معذوریم. کافی است نام آنها را در گوگل پلی یا اپ استور جستجو کنید)

انواع بهترین فیلترشکن های رایگان

  • TurboVPN: این پروکسی رایگان دارای سرعت اتصال بالایی است و بهترین پروکسی رایگان با سرعت خوب با توجه به نظرات کاربران معرفی شده است. turbo vpn خود را مانند یک خرگوش می داند که موانع را با تونل زدن رد می کند و اجازه نمی دهد که چیزی مانع حرکتش شود. شیوه راه اندازی آن هم بسیار آسان است بعد از دانلود و نصب در موبایل خود تنها با یک ضربه به پروکسی متصل می‌شوید.
  • Hola Free VPN Proxy‏: یک فیلترشن رایگان و مناسب
  • Hotspot: بعضا وقتی بقیه وصل نمیشن شما را نا امید نمی کند (اما نه همیشه)
  • Raha Free VPN 4.5: به نظر می رسد از این لحاظ که هیچگونه دسترسی اضافه ای نمی خواهد یک آرامش دیگری دارد و به اطلاعات دیگرتان دسترسی نخواهد داشت.
  • Betternet VPN: مخصوص گوشی های اندروید

کلام آخر

سعی کنید از فیلترشکن ها فقط در مواقع ضروری استفاده کنید. چه نسخه پولی و چه نسخه رایگان، کانالی که برایتان ایجاد می شود در اختیار ارائه دهنده سرویس نیز هست. پس او می تواند فعالیت اینترنتی شما را رصد کند.

بهترین فیلترشکن ، آموزش تعمیرات موبایل البان

ضمنا اگر لازم باشد، با استفاده از فیلترشکن و وی پی ان هم باز قابل رصد و شناسایی هستید و فرقی با حالت عادی ندارد.

برای نصب فیلترشکن ها به تعداد نصب و نظرات کاربران دقت کنید و ببینید تا مورد عجیب و مشکوکی وجود نداشته باشد

چنانچه هر سوالی در این زمینه دارید می توانید در پایین همین پست سوال خود را بپرسید تا پاسخ آن را برایتان بنویسیم. اگر نیاز به کمک جدی تری هم داشتین می توانید از سامانه تعمیرات موبایل البان استفاده کنید.