دوره های آموزش تعمیرات موبایل

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان برای ایجاد کسب و کار

بدون دیدگاه

آموزش تعمیرات موبایل آموزشی است که باید به صورت پله ای و مرحله به مرحله پیش برود و نمی توان آن را بدون مقدمه از سطوح بالا آغاز کرد. در این پست در مورد دوره تعمیرات موبایل در آکادمی البان خواهیم گفت که این تقسیم بندی کم و بیش در بسیاری از آموزشگاه های مشابه نیز رعایت می شوند. اما البان از آنجا تفاوت دارد که این آموزش ها را براساس مدل های کسب و کاری دایر کرده و هرچه عنوان کرده است را آموزش خواهد داد.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

اگر شما هم دوست داشته باشید وارد محیط کار تعمیرات موبایل شوید، باید که آموزش های کاملی در این زمینه فرا گیرید. خیلی مهم است که شما از کجا شروع می کنید و با چه استراتژی و برنامه ای به کجا می خواهید بروید. دوره های آموزش تعمیرات موبایل به صورت وابسته و پیوسته هستند به این معنا که باید یکی یکی در آنها شرکت کرده و یاد بگیرید و بعد از کسب مهارت در دوره ابتدایی به دوره بعدی بروید.

آکادمی البان دوره های تعمیرات موبایل را به پنج دوره تقسیم کرده است. دوره های مبتدی، عمومی، تخصصی، فوق تخصصی اندروید و فوق تخصصی آیفون دوره هایی هستند که آکادمی البان در زمینه آموزش تعمیرات موبایل ارائه می دهد. به تفکیک یک توضیح اجمالی در رابطه با هر یک برایتان خواهیم گفت.

دوره عمومی آموزش تعمیرات 

در دوره عمومی با مبانی الکترونیک پایه در تعمیرات موبایل آشنا می شوید و در کنار آن با باز و بسته کردن انواع گوشی ها نیز آشنا می شوید. در انتهای این دوره شما به یک تعویض کار مبتدی تبدیل می شوید که خیلی از مشکلات ظاهری و فیزیکی گوشی را می توانید حل کنید.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

یک فارغ التحصیل دوره عمومی از آکادمی البان، اگر تمام آموزش ها را با دقت و درست فرا گیرد و کارهای عملی را خوب پیگیری کرده و انجام دهد، بلافاصله پس از پایان دوره می تواند در کنار یک تعمیرکار متخصص مشغول به کار شود و بسیاری از کارهای تعمیراتی مورد نیاز گوشی ها را انجام دهد.

آموزش حرفه ای تعمیرات موبایل

پس از دوره عمومی نوبت به دوره حرفه ای می رسد. الان شما که دوره عمومی را پشت سر گذرانده اید قادر با باز و بسته کردن کامل گوشی هستید و به برد گوشی می رسید. در دوره حرفه ای یاد می گیرید که برخی اجزای روی این برد گوشی را چرا و چگونه باید تعویض نمایید.

علاوه بر این آموزش سخت افزاری، با کار با انواع باکس های اندرویدی هم آشنا می شوید و در بخش نرم افزار نیز به تبحر می رسید.

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

افراد در پایان این دوره، می توانند برای مدرک فنی حرفه ای نیز اقدام کنند. از طریق آموزشگاه به فنی حرفه ای معرفی می شوند و این افراد با مهارت هایی که کسب کرده اند می توانند به راحتی از پس این آزمون برآمده و با نمره ای عالی قبول شوند. خوب است بدانید که مدرک فنی حرفه ای در بیش از 120 کشور دنیا معتبر است و برای کار در کشورهای دیگر نیز سودمند است.

آموزش تخصصی تعمیرات موبایل

بعد از سپری کردن دوره های عمومی و حرفه ای، نوبت به موارد تخصصی تر می رسد. کارهایی که باید با دقت و تخصص بالا روی برد گوشی انجام دهید و انواع آی سی ها را ابتدا عیب یابی کرده و سپس اقدام به تعویض آنها نمایید.

در پایان دوره تخصصی به راحتی یک فرد می تواند اقدام به ایجاد یک مغازه مستقل کند و از این راه کسب درآمد کند. بدانید که البان نیز در امر تهیه لوازم و راه اندازی مغازه نیز به شما کمک خواهد کرد و همواره در زمینه تعمیرات پشتیبان شما خواهد بود.

با بهره گیری از فرصت تعمیرات واقعی از سامانه تعمیرات موبایل البان، افراد در دوره تخصصی آکادمی البان این فرصت را خواهند داشت که با موارد واقعی تعمیرات نیز دست و پنجه نرم کنند.

دوره های فوق تخصصی دوره های آموزش تعمیرات موبایل در البان

دو دوره فوق تخصصی اندروید و آیفون برای آن دسته از افرادی است که می خواهند در این زمینه ها به عنوان استادی دست پیدا کنند. البته که این آموزش ها به تنهایی کفایت نمی کنند. کار و تجربه واقعی انواع موارد لازمه حرفه ای شدن است. بین دوره تخصصی و دوره های فوق تخصصی خوب است که فاصله ای بیندازید تا آموزش های پیشین را در عمل نیز تجربه کنید و یک حرفه ای کامل بشوید.

دوره های فوق تخصصی یک و یا نهایتا دو نفره تشکیل می شوند و این امر با توجه به حساس بودن آموزش ها بسیار مهم و حیاتی است.

آموزش تعمیرات موبایل از راه دور

آکادمی البان با توجه به تجربه مدت دار خود در زمینه آموزش و انجام تعمیرات موبایل، اقدام به راه اندازی و ایجاد بسته های آموزشی تعمیرات موبایل به صورت فیلم های آموزشی دقیق و به صورت عملی کرده است.

شاید بگویید که نمی توان به صورت مجازی و فیلم تعمیرات موبایل را فرا گرفت، اما این تفکر صحیح نیست. افراد زیادی تا به حال از پکیج های آموزشی تعمیرات موبایل البان استفاده کرده اند و در این زمینه به علم و مهارت خوبی رسیده اند.

به علاوه شما در حین دیدن فیلم های آموزشی هر زمان که احساس نیاز کنید، می توانید از پشتیبانی اساتید البان بهره مند شوید و پس از دیدن تمام فیلم های آموزشی در صورت نیاز می توانید مشکلات خود را به صورت عملی در واحد تعمیرات موبایل البان زیر نظر اساتید و تعمیرکاران خبره برطرف کنید.

کلام آخر

برای کسب اطلاعات بیشتر، علاوه بر نوشتن سوالتان در پایین همین نوشته، کافی است در سایت آکادمی البان ثبت نام کنید تا کارشناسان البان با شما تماس گرفته و به تمام سوالاتتان پاسخ دهند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.