البان

اخرین به روز رسانی : 1400-07-17

دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل در آکادمی البان

0 دانشجو
دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل در آکادمی البان

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

تعمیرات موبایل را می توان از جنبه ای به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم کرد. البته که توصیه ما بر این است که یک تعمیرکار باید به هر دو بخش مسلط باشد اما با توجه به درخواست های فراوان رسیده به البان، برآن شدیم تا دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و همچنین دوره تعمیرات نرم افزار موبایل را نیز ارائه دهیم.

بررسی اجمالی

دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

بیشترین نیاز تعمیراتی موبایل مربوط به تعمیرات سخت افزار موبایل می شود. البته که سخت افزار تنها کفایت نمی کند و لازم است فرد آموزش های تعمیرات نرم افزار موبایل را هم بداند.

آکادمی البان با توجه به درخواست های مکرر تصمیم گرفت علاوه بر ارائه دوره های عمومی و حرفه ای که مسائل سخت افزاری و نرم افزاری را تواما با هم داشتند، دوره های جداگانه سخت افزاری و نرم افزاری را نیز ارائه دهد.

فن آموزان در دوره سخت افزار تعمیرات موبایل با مباحث زیر آشنا می شوند.

 • آشنایی با الکترونیک مقدماتی
 • آشنایی با المان‌های اصلی بُرد
 • تعویض برخی قطعات ساده و پایه‌ای
 • آموزش باز و بستن انواع موبایل ها
 • تعمیرات عمومی روی بوردها
 • شابلون‌زنی آی‌سی‌ها
 • تشخیص عیب و ایرادات دقیق‌تر قطعات
 • رفع اشکال در هر زمان
 • امکان گذراندن دوره‌ی کارورزی و کارآموزی پس از پایان دوره
 • در دنیای تعمیرات، فن‌آموز فارغ‌التحصیل از این دوره، می تواند انواع کارهای سخت افزاری غیرتخصصی را انجام دهد و معمولا در موارد سخت افزاری از پس 70 درصد از کارهای تعمیراتی برخواهد آمد.
 • در طول دوره و هر زمان سوال یا ابهامی داشته و به پشتیبانی نیاز داشته باشید، متخصصین البان در کنار شما هستند.
 • هیچ مهارت و پیش‌نیازی برای این دوره لازم نیست.

در ادامه شما را با دوره تعمیرات سخت افزار موبایل از دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان آشنا می‌کنیم.

در آکادمی البان بخش آموزش تعمیرات موبایل، دوره سخت افزار تعمیرات موبایل در دو بخش نرم افزار و سخت افزار در مجموعا 32 ساعت، در قالب 16 جلسه دو ساعته و به صورت تئوری و عملی با تعداد کم افراد در کلاس برگزار می شود.

فن آموزانی که موفق شوند این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند، توانایی های زیادی در امر تعمیرات سخت افزار موبایل پیدا خواهند کرد.

با این آموزش ها بسیاری از کارهای سخت افزاری و تعمیرات مورد نیاز گوشی را می توانید انجام دهید اما بهتر است در زمینه نرم افزار هم آموزش هایی دیده باشین تا حداقل مشکلاتی که سخت افزاری نیستند را بشناسید و بتوانید به مشتری مشاوره صحیح بدهید.

با به پایان رساندن این دوره شما می توانید برای اخذ مدرک فنی حرفه ای تعمیرکار سخت افزار تلفن همراه اقدام کنید. مجموعه شما را معرفی کرده و بعد از گذراندن آزمون می توانید مدرک فنی حرفه ای را بگیرید. به علاوه البان نیز مدرک خود آموزشگاه را به شما خواهد داد.

گواهی آموزش تعمیرات موبایل البان

بعد از آنکه دوره سخت افزار تعمیرات تلفن همراه را گذراندید، نوبت به بخش نرم افزاری می رسد. با گذراندن این دو دوره بسیاری از کارهای تعمیراتی را می توانید انجام دهید و پس از اخذ مهارت های کافی برای دوره های تخصصی تر اقدام کنید.

همین الان برای ثبت نام در دوره مبتدی اقدام کنید و مشخصات خود را وارد نمایید تا کارشناسان جهت هماهنگی تعیین زمان کلاس با شما تماس بگیرند

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
6 نقد و بررسی
3 دوره

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل در آکادمی البان” دیدگاه خود را می نویسید!