مدیر آکادمی البان

اخرین به روز رسانی : 1399-05-26

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

25 دانشجو
دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

برای ورود به دنیای کسب و کار تعمیرات لپ تاپ لازم هست در این زمینه آموزش های کافی و کاملی فراگرفت. به خصوص که لپتاپ وسیله ای بسیار حساس بوده و اشتباه در تعمیرات آن می تواند باعث خسارات جبران ناپذیر شود.

آکادمی البان با بهره گیری از اساتید نمونه و پرسابقه در امر تدریس و تعمیرات لپتاپ دوره های آموزش تعمیرات لپتاپ را برگزار می کند. این دوره در قالب 21 جلسه دو ساعته و در مجموع 42 ساعت به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

تعمیرات لپتاپ ، آکادمی البان

فن آموزان در کنار یادگیری آخرین مبانی تعمیراتی، این فرصت را خواهند داشت تا آموزه های خود را نیز به کار بندند و با کار عملی مهارت خود را در این زمینه افزایش دهند.

تعمیرات لپتاپ ، آکادمی البان تعمیرات لپتاپ ، آکادمی البان

در این دوره فن آموزان کار با انواع تجهیزات کارگاهی معمولی و پیشرفته از جمله BGA Machine و اسیلوسکوپ برای انجام تعمیرات لپ تاپ را فرا می گیرند.

در پایان دوره تعمیرات لپ تاپ، علاوه بر معرفی برای آزمون فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک، آکادمی البان به شما برای راه اندازی کسب و کار خودتان در زمینه تعمیرات لپتاپ کمک می کند و در تهیه بهترین ابزار راهنمایی خواهید شد.

تعمیرات لپ تاپ ، آکادمی البان

در پایان دوره نیز، هر یک از فن آموزان امکان دسترسی به فایل های بایوس به اندازه 6،000،000 تومان را خواهند داشت و مجموعه البان در این زمینه پشتیبان شما خواهد بود. علاوه بر این چنانچه در دوره شغلی خود در زمینه تعمیرات لپ تاپ به مشکلی برخورد کنید، مجموعه تعمیراتی البان با نرخ همکاری کار را برای شما انجام خواهد داد.

برای اطلاع از شرایط همین الان از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا با شما تماس بگیریم:

ثبت نام

برنامه آموزشی

برنامه درسی خالی است

درباره مدرس

User Avatar
(0)
8 نقد و بررسی
383 دانش آموز
9 دوره
هدف ما در مجموعه‌ی البان همیشه این بوده که نوع نگاه همگان را به چگونگی دریافت خدمات تعمیرات بهبود دهیم و از تصویری که همواره رایج است فاصله بگیریم. در امتداد این هدف مجموعه‌ی آکادمی البان را راه‌اندازی کردیم با این چشم‌انداز که بتوانیم متخصصانی بااخلاق، امین، آگاه و البته مجرب و حرفه‌ای تربیت کنیم.

نقد و بررسی

‫5 ستاره
0
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
0.0
0 امتیاز

اولین نفری باشید که درباره “دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ” دیدگاه خود را می نویسید!

500 هزار تومان

تخفیف رمضان

کد تخفیف: ramadan1400

تخفیف ویژۀ دورۀ جامع آموزش مجازی

تا پایان ماه مبارک رمضان