مدیر آکادمی البان

اخرین به روز رسانی : 1399-10-21

دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل

25 دانشجو
دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل

فن آموزان بعد از گذراندن دوره های عمومی و حرفه ای تعمیرات موبایل در آکادمی البان و کسب نمرات مناسب، می توانند در دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل این آکادمی ثبت نام کنند. در ادامه شما را با دوره تخصصی از دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان آشنا می کنیم.

این دوره در حدود 34 ساعت و در قالب 17 جلسه برگزار می شود. شخصی که این دوره را بتواند به خوبی بگذراند، مهارت تعویض انواع آی سی ها (هارد، شارژ، چسبی و …) را فراگرفته و می تواند در کار تعمیرات موبایل استفاده کند.

دوره تعمیرات موبایل تخصصی آکادمی البان

پایان این دوره به این معنا است که فن آموز می تواند به راحتی مغازه خودش را اداره کرده و کسب درآمد خوبی داشته باشد.

البته همانطور که پیش از این نیز ذکر شد گذراندن یک دوره بدون کسب مهارت لازم کافی نیست و باید تمامی موارد گفته شده را در کلاس و پس از آن به دفعات زیاد تمرین کنید و یا با دقت ویدئوی های آموزشی را مشاهده کنید. چنانچه فن آموز بخواهد تا انتهای کار پیش برود و مرجعی در تعمیرات باشد، لازم هست کلاس های فوق تخصصی اندروید و یا فوق تخصصی آیفون را نیز پشت سر بگذارد.

چنانچه فن آموز این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارد و بتواند در سیستم گزینشی البان نیز موفق باشد، امکان همکاری به عنوان تعمیرکار در مجموعه تعمیرات البان برایش مهیا خواهد بود.

ثبت نام

برای ثبت نام در دوره تخصصی تعمیرات موبایل البان، از طریق لینک ثبت نام و یا گزینه زیر اقدام نمایید:

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
8 نقد و بررسی
383 دانش آموز
9 دوره
هدف ما در مجموعه‌ی البان همیشه این بوده که نوع نگاه همگان را به چگونگی دریافت خدمات تعمیرات بهبود دهیم و از تصویری که همواره رایج است فاصله بگیریم. در امتداد این هدف مجموعه‌ی آکادمی البان را راه‌اندازی کردیم با این چشم‌انداز که بتوانیم متخصصانی بااخلاق، امین، آگاه و البته مجرب و حرفه‌ای تربیت کنیم.

نقد و بررسی

‫5 ستاره
1
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
  1. سید محمد مهیار سیدی

    عالیههههههههههههه

یک بررسی اضافه کنید