مدیر آکادمی البان

اخرین به روز رسانی : 1399-11-07

دوره حرفه ای آموزش مجازی تعمیرات موبایل

89 دانشجو

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

دوره حرفه ای آموزش مجازی تعمیرات موبایل

بعد از تهیه و مشاهده دوره‌ی آموزش مجازی تعمیرات عمومی موبایل، برای استمرار و حرفه‌ای‌تر شدن در دنیای تعمیرات موبایل این دوره را طراحی کرده‌ایم. در فصل دوم دوره مجازی تعمیرات موبایل تقریبا اکثر کارهای نرم‌افزاری موبایل و هم‌چنین کارهای حرفه‌ای‌تر در حیطه‌ی سخت‌افزار آموزش داده می‌شود.

در پایان این دوره مهارت‌های زیر را به دست می‌آورید:

 • تعمیرات عمومی روی بوردها
 • شابلون‌زنی آی‌سی‌ها
 • تعمیرات نرم‌افزاری حرفه‌ای و کسب دانش عمیق‌تر در این حیطه
 • امکان گذراندن دوره‌ی کارورزی و کارآموزی پس از پایان دوره
 • کار با باکس‌های مختلف و حرفه‌ای‌تر
 • تشخیص عیب و ایرادات دقیق‌تر قطعات
 • رفع اشکال در هر زمان
 • آموزش باز و بسته کردن تعداد بیشتری از برندهای موبایل
 • در دنیای تعمیرات، فن‌آموز پس از گذراندن و یادگیری این دوره، می‌تواند هم برای خود کسب‌وکار و کارگاه تعمیرات راه‌اندازی کند و هم بدون مغازه و در محل نیز کارهای تعمیراتی انجام دهد.
 • اگر در طول دوره و هر زمان سوال یا ابهام و به پشتیبانی نیاز داشته باشید، متخصصین البان در کنار شما هستند.
 • توصیه می‌کنیم حتما پیش از این فصل اول دوره‌ی آموزش مجازی را گذرانده باشید.
 
پس از آنکه فن‌آموز در فصل اول دوره مجازی تعمیرات موبایل با دنیای تعمیرات موبایل آشنا شد، برای آنکه بتواند سهم بیشتری از این بازار را از آن خود کند لازم است دوره های بعدی را نیز پشت سر بگذارد. در فصل دوم آموزش مجازی تعمیرات موبایل به عنوان دوره ای که تقریبا اکثر کارهای نرم افزاری تعمیرات موبایل و کارهای سخت افزاری حرفه ای تری آموزش داده می شود، گام مهمی در این عرصه محسوب می شود.
آموزش حضوری این دوره در آکادمی البان در قالب 17 جلسه دو ساعته برگزار می شود. بعد از گذراندن واحدهای درسی، با وجود کارهای عملی حین تحصیل، فن آموز دوره ای را به عنوان کارورزی در دفتر مرکزی البان خواهند گذراند. اما بسته مجازی این دوره متشکل از تقریبا 30 ساعت فیلم آموزشی دقیق است که فن آموز با مشاهده آنها می تواند مهارت زیادی کسب کند.

آموزش حضوری پکیج مجازی

فن آموزان عزیز پس از آنکه دوره مجازی تعمیرات موبایل را تهیه کرده و یاد گرفتند، با هماهنگی با واحد تعمیرات موبایل البان می توانند یک تا دو روز را در واحد تعمیرات گذرانده و آموزش هایی که در پکیج مجازی فرا گرفته اند را به صورت حضوری و عملی نیز مشاهده کرده و رفع اشکال کنند.

مدرک فنی و حرفه‌ای

فن آموزان بعد از گذراندن این دوره، در صورت تمایل خودشان می توانند برای آزمون فنی و حرفه ای معرفی شوند.

مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل ، البان

تهیه بسته آموزشی 

برای تهیه این بسته آموزشی کافی است از لینک خرید بسته دوره‌ی آموزشی تعمیرات حرفه‌ای موبایل یا گزینه ثبت نام اقدام نمایید. اما چنانچه درنظر دارید هر دو بسته آموزشی را تهیه کنید، توصیه داریم بسته جامع آموزش مجازی تعمیرات موبایل را تهیه کنید که شامل تمام فیلم های هر دو بسته بوده و در ضمن قیمت آن از مجموع دوبسته کمتر است.

 

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
8 نقد و بررسی
383 دانش آموز
9 دوره
هدف ما در مجموعه‌ی البان همیشه این بوده که نوع نگاه همگان را به چگونگی دریافت خدمات تعمیرات بهبود دهیم و از تصویری که همواره رایج است فاصله بگیریم. در امتداد این هدف مجموعه‌ی آکادمی البان را راه‌اندازی کردیم با این چشم‌انداز که بتوانیم متخصصانی بااخلاق، امین، آگاه و البته مجرب و حرفه‌ای تربیت کنیم.

نقد و بررسی

‫5 ستاره
1
‫4 ستاره
0
‫3 ستاره
0
‫2 ستاره
0
‫1 ستاره
0
5.0
 1. حسن

  سلام. کیفیت این دوره ها به شکلی هست که بشه تعمیرات موبایل رو به صورت کامل یاد گرفت؟ تفاوتش با دوره های حضوری به چه میزان هست؟

  • البان

   سلام
   عناوین و محتوای آموزش داده شده در این فصل و فصل پیشین دقیقا مشابه با عناوینی است که در دوره های حضوری ارائه می دهیم.
   این دوره با وسواس و کیفیت بالایی تهیه شده و مطمئن هستیم فن آموزان با تماشای آنها همچنین تمرین، تعمیرات را به خوبی یاد خواهند گرفت

یک بررسی اضافه کنید