شغل تعمیرات موبایل در خانه با آکادمی البان

شغل تعمیرات موبایل در خانه را با البان راه بیندازید

2 دیدگاه

همانطور که پیش از این نیز توضیح داده ایم، شغل تعمیرات موبایل به دلیل استفاده روز افزون از گوشی های همراه یکی از مشاغل پردرآمد و به صرفه در بازار امروز است. در این پست می خواهیم در رابطه با شغل تعمیرات موبایل در خانه برایتان توضیح دهیم. ابتدا از محاسن و معایب این کار برایتان می گوییم و سپس در رابطه با نحوه راه اندازی آن خواهیم گفت.

محاسن و معایب شغل تعمیرات موبایل در خانه چه هستند؟

شاید در ابتدا به نظر برسد مگر کار در خانه هم می تواند عیب داشته باشد!؟ اما بعضا عیبهایی دارد که در ادامه برایتان هم از عیوب خواهیم گفت و هم از مزایا.

محاسن شغل تعمیرات موبایل در خانه

 • سرمایه گذاری کمتر

مهم ترین موضوعی که در هر شغلی مطرح هست، میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای آن کار می باشد. در شغل تعمیرات موبایل نیز این مهم مطرح است. به هر حال شما مجبور هستید ابزار مورد نیاز برای تعمیرات موبایل را تهیه کنید، اما کار در خانه شما را از هزینه هایی نظیر اجاره و مغازه داری بی نیاز می کند. بعضا نیاز به پرداخت مالیات و بیمه و … هم نخواهید داشت.

 • ساعت کار شناور و نداشتن رئیس

شما در خانه در هر زمانی می توانید کار کنید و نیاز نیست ساعات خاصی را مشغول به کار باشید و به اصطلاح خودتان آقای خودتان هستید. اما مراقب بقیه اعضای خانواده هم باید باشید.

معایب شغل تعمیرات موبایل در خانه

 • کارآیی پایین تر

معمولا در خانه عوامل حواس پرت کننده زیادی وجود دارند و اجازه نمی دهند شما روی کارتان متمرکز باشید. از طرفی ممکن است نزدیک شدن سایر افراد خانواده به میز کارتان و مخصوصا میز کار تعمیرات موبایل که پر از اشیا ریز است، سبب به بار آوردن خساراتی بشود که به هزینه های شما می افزاید

شغل تعمیرات موبایل در خانه با آکادمی البان

 • مشتریان کمتر

قطعا شما در ابتدا نمی توانید به اندازه مغازه ای که در پاساژهای تعمیرات موبایل و موبایل فروشی هستند مشتری داشته باشید. مدل تبلیغات و مشتری یابی شما بسیار متفاوت خواهد بود و باید به خوبی این کار را انجام دهید وگرنه مشتری خاصی نخواهید داشت.

البته که در ابتدا یا به عنوان یک مدل دائمی، کار با شرکت های دیگری نظیر شرکت تعمیرات البان می تواند شما را در این امر یک گام جلوتر بیاندازد

نیازمندی‌های شغل تعمیرات موبایل در خانه چه هستند؟ 

حال که با برخی مزایا و معایب شغل در خانه آشنا شدید، اگر تصمیمتان این است که این کار را انجام دهید نیاز هست تا الزامات آن را برآورده سازید. در ادامه ما به الزامات آن هم می پردازیم.

آموزش تعمیرات موبایل

اولین و مهم ترین گام برای آغاز هر شغلی یاد گرفتن آن کار است. شما باید تعمیرات موبایل بلد باشید تا بتوانید آن را انجام دهید. راه های زیادی برای یاد گرفتن این کار وجود دارند. از آموزش های حضوری گرفته تا انواع آموزش های مجازی و غیرحضوری.

شغل تعمیرات موبایل در خانه با آکادمی البان

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که در جایی آموزش ببینید که بعد از دوره آموزشی هم بتوانید از پشتیبانی آموزشی بهره منده باشید، چرا که کار در خانه از ارتباطات شما با سایر تعمیرکاران می کاهد و باید یک پشتیبان خوب داشته باشید.

یکی از مراکز خیلی خوب برای آموزش، آکادمی البان است که علاوه بر آموزش های حضوری، دوره مجازی خودش را نیز با کیفیت بالا مهیا کرده و به راحتی می توانید آن را تهیه کنید. علاوه برآن در کنار آموزش مجازی شما امکان حضور در کلینیک های تعمیرات البان را هم خواهید داشت، تا آموزش های خود را به صورت حضوری و عملی نیز رفع اشکال کنید.

آماده سازی میز کار

بعد از آنکه تعمیرات موبایل را یاد گرفتید، برای آغاز شغل تعمیرات موبایل در خانه نیاز به داشتن یک میز کار مناسب دارید. این امر مستلزم تهیه کردن ابزار مناسب و همچنین یک میز تعمیراتی خوب است. باید یک قسمت از خانه را هم به این کار اختصاص دهید.

شغل تعمیرات موبایل در خانه با آکادمی البان

مهم است که میز کار شما در جایی باشد که تهویه هوای خوبی داشته باشد، چرا که در هنگام هویه کاری و … دودهای زیادی بلند می شوند. علاوه بر این اگر افراد کم سن و سالی را هم در منزل دارید باید به گونه ای میز کار خود را بچینید که برای آنها هم خطری وجود نداشته باشد.

در کنار ابزار باید بدانید که قطعات را از کجا تهیه کنید که البان برای این موضوع و همچنین تهیه ابزار، نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

برندسازی و قوانین

بلاخره شما باید با یک عنوانی شناخته شوید. ابتدا ببینید که این کار نیاز به چه مجوزهایی دارد و چه گام های قانونی باید بردارید و سپس یک نام برای خودتان انتخاب کنید. نامی که مشتریانتان به راحتی بفهمند و بتوانند شما را پیدا کنند.

روش های زیادی هم وجود دارند که بتوانید مشتریان خود را پیدا کنید. از فضای مجازی گرفته تا تبلیغات در محله و …

جمع بندی

اگر با مطالعه مطالب بالا احساس می کنید برای ورود به بازار کار تعمیرات موبایل آماده هستید، می توانید از همین امروز شروع کنید. ما در البان برای راهنمایی و مشاوره به شما آمادگی کامل را داریم. به صورت رایگان راهنماییتان می کنیم. 🙂

2 دیدگاه

 1. 1399-07-18

  شما براي خانم ها هم كلاس برگزار مي كنيد؟

  • 1399-07-19

   سلام
   بله
   هم مجازی و هم حضوری

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.