مشاوره آموزش تعمیرات موبایل

مشاوره آموزش تعمیرات موبایل

بدون دیدگاه

پیش از ثبت نام در یک آموزشگاه تعمیرات موبایل لازم است در این زمینه یک مشاوره آموزش تعمیرات موبایل نیز دریافت کنید. مهم ترین سوالی که فن آموزان دارند این است که چرا یک فارغ التحصیل می تواند کار کند و درآمد داشته باشد و دیگری نمی تواند. دلیل این موضوع را برایتان در ادامه توضیح خواهیم داد

مشاوره آموزش تعمیرات موبایل : چرا فقط بعضی از فارغ التحصیلان آموزشگاهها می توانند خوب کار کنند؟

به این سوال می توان از دو جهت نگاه کرد: خروجی های متفاوت یک آموزشگاه یا خروجی های متفاوت آموزشگاه ها. در ادامه هریک را به صورت کامل برایتان بیان خواهیم کرد.

دلیل خروجی های متفاوت آموزشگاه ها چیست؟

هر آموزشگاهی روند و کارایی خود را دارد و عناوین مختص به خودش را آموزش می دهد. اساتید در آموزشگاه ها متفاوت هستند و این موارد سبب می شود تا کیفیت آموزش در آموزشگاهها با یکدیگر متفاوت شود.

در کنار آموزش های متفاوت میزان کار عملی که فن آموزان می توانند در دوره آموزشی خود انجام دهند نیز بسیار مهم است. تا آموزش ها به صورت عملی انجام نشوند، فرد به درستی نمی تواند یاد بگیرد.

بنابراین اینکه آموزشگاه های متفاوت خروجی های متفاوت داشته باشند، اصلا جای تعجب ندارد. اما شاید مورد مهم بعدی خروجی های یک آموزشگاه باشد!

دلیل تفاوت فارغ التحصیلان یک آموزشگاه چیست؟

احتمالا در ابتدا می گویید که معلوم است دیگر، مگر هر کس به مدرسه می رود، معدلش 20 می شود؟ این سوال تا حدودی مشابه مورد ما هست اما داستان اینجا کمی تفاوت دارد.

خروجی های یک آموزشگاه شاید نمرات یکسان نگیرند، اما به هرحال آموزش یکسانی دیده اند و در طی کار عملی این آموزش ها را به خوبی پس داده اند. مشکل در جایی دیگری است.

خوب است بدانید که عامل مشترک در تمام کسب و کارها در رضایت مندی مشتری و ارتباط مناسب با مشتریان است. اگر به هر طریقی با مشتریان خود ارتباط دارید، بدون شک مهارت‌های ارتباطی و فن بیان در ارتباط با مشتری می‌تواند تغییری شگرف در کسب و کار شما ایجاد کند.مشاوره آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

بسیاری از فروشنده ها در موقع صحبت با مشتری به گونه ای حرف می زنند که مشتری متوجه صحبت آنها نمی شود.مشکلات عمده ای که دیده می شود شامل سرعت زیاد صحبت، لهجه داشتن، جویده جویده شدن برخی از حروف و کلمات و مهم تر از همه تشخیص نادرست شتاب زده که به مشتری اعلام می کنند.

در مشاوره آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان تمامی این موارد به فن آموزان توضیح داده می شود. اینکه به چه نحوی باید با مشتری برخورد کنند، حق و حقوق مشتریان چه هست و …

در تحلیل علت‌های ناکامی یک تعمیرکار‌، متوجه شدیم که با وجود آنکه یک تعمیرکار در کار سخت افزاری و نرم افزاری بسیار خبره می‌باشد اما در حل مشکلات ساده دنیای نرم افزار ( به عنوان مثال  رفع خطای هم‌پوشانی سامسونگ ، رفع بلاگ در اینستاگرام، ساخت اپل ای دی،مشاوره خرید گوشی ، تکنولوژی ها جدید  و ….) اصلا توان پاسخ گویی به مشتری و رفع مشکل را ندارد و تنها  علت را در فلش کردن گوشی می‌داند!!!!.

مشاوره آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

مشاوره آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

 

چگونه یک مشتری می‌تواند به یک تعمیرکاری که توان پاسخگویی به مشکل ساده او را ندارد  اعتماد و گوشی ارزشمند خود را برای تعمیرات به او بسپارد و یا او را به دیگران معرفی کند؟ حال فرض کنید علاوه براین مشکل رایج، تعمیرکار بیان مناسبی هم در ارتباط گیری با مشتری خود نداشته باشد. مشکل دوچندان می‌شود و هر روز کسب و کار او بد و بدتر می‌شود و علت کسادی کار را در اقتصاد و دولتمردان جستجو می‌کند؟!

اگر رونق کسب و کارتان برایتان مهم است اگر برای این که مشتری مثل موم نرم شود و شما مهم ترین سرمایه یعنی همین مشتریان خود را به تعمیرکاران دیگر نبازید، نیاز دارید همانند کلاس‌های آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل در کلاس‌های مشاوره تعمیرات موبایل و چگونگی ارتباط با مشتری شرکت کنید.

 

مشاوره آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

دوره مشاوره آموزش تعمیرات موبایل

هدف از برگزاری کلاس‌های مشاوره تعمیرات موبایل، آموزش فن بیان و ارتباط گیری با مشتری و پاسخگویی مناسب و حرفه ای در مشکلات نرم افزاری رایج با هدف گسترش کسب و کار و در آمد زایی پایدار در بلند مدت است.

موفقیت یک تکنسین حرفه ای ، به شانس و مغازه گِران در یک منطقه پر جمعیت وابسته نیست. موفقیت یک تکنسین به تخصص ، فن بیان و بروز بودن دانش نرم افزاری و صداقت او در کار وابسته است.

مشک آن است که خود ببوید ، نه آن که عطار بگوید.

این دوره از کلاس‌های آموزشی تنها برای تکنسین هایی تدریس می‌شود که آموزش های اصولی و پایه البان را دیده اند و آماده ورود به بازار کار هستند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.