هزینه تعمیرکار موبایل شدن چقدر است؟

بدون دیدگاه

برای آغاز هر کسب و کاری نیاز به پرداخت یک سری هزینه و صرف زمان است. هزینه تعمیرکار موبایل شدن نیز از این قاعده مستثنی نیست. انتخاب شغل تعمیرات موبایل به عنوان شغل آینده مستلزم برخی اقدامات و هزینه ها است که در ادامه برایتان شرح می دهیم.

هزینه تعمیرکار موبایل شدن بخش آموزش

در زمینه تعمیرات موبایل ابتدا شما باید آن را یاد بگیرید. راه های زیادی برای یاد گرفتن تعمیرات موبایل وجود دارند که آنها را در سایر مقالات و پست ها بیان کرده ایم. اما در اینجا حدودی و روی میانگین هزینه آموزش تعمیرات موبایل برایتان خواهیم گفت.

بسته به سطحی که می خواهید کار را پیش ببرید و یاد بگیرید، به طور میانگین نیاز به حداقل 70 ساعت آموزش با هزینه میانگین 4 میلیون تومان دارید. این سطح از آموزش برابر با سطوح مبتدی و عمومی آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی تعمیرات موبایل البان است و هزینه آن تقریبا 3.5 میلیون تومان می شود.

در این سطح از آموزش شما می توانید برای مدرک فنی حرفه ای هم اقدام کنید و در راستای دایر کردن مغازه تعمیرات موبایل خود اقدام کنید.

هزینه تجهیز کردن کارگاه یا مغازه برای تعمیرات موبایل

بسته به اینکه تا چه سطحی کار می خواهید بکنید باید تجهیزات مورد نیاز را تهیه کنید. توصیه ما به شما این است که برای کاهش هزینه تعمیرکار موبایل شدن بهتر است تجهیزات را آرام آرام خریداری کنید.

در ابتدا آنچه معمولا هر تعمیرکاری نیاز دارد، عبارتند از هیتر، هویه، منبع تغذیه، ابزار غیربرقی و در برخی موارد لوپ. منهای لوپ هزینه تقریبی خرید سایر اجناس و اقلام تقریبا معادل با 2-3 میلیون تومان می شود. لوپ کمی گران بوده و بسته به انواع مختلف می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد.

هزینه تعمیرکار موبایل شدن | آکادمی آموزش تعمیرات موبایل البان

لوپ برای اشخاصی مناسب است که می خواهند کار روی برد انجام دهند، و اگر شما نمی خواهید از ابتدا این کار را بکنید، بهتر است درخرید آن نیز عجله نکنید.

در کنار ابزار کار، شما مقداری سرمایه در گردش برای خرید قطعات پر مصرف می خواهید. بست به نوع گوشی هایی که می خواهید تعمیر کنید باید بین 300هزار تا 3میلیون تومان برای این منظور کنار داشته باشید. این مبلغ برای این منظور است که گوشی را باید با قطعات مورد نیازش تعمیر کنید و بعدا هزینه آنها را دریافت می کنید.

توجه داشته باشید که خرید تجهیزات با کیفیت و درجه یک، شاید در ابتدا به معنای هزینه بیشتر باشند، اما در روند کار بسیار به نفعتان خواهند بود.

کلام آخر

با توجه به مسائلی که برایتان گفتیم، هزینه تعمیرکار موبایل شدن منهای هزینه اجاره مغاز از لحاظ عددی معادل با تقریبا 10میلیون تومان است که در عرض یک ماه و نیم تا دو ماه آموزش کار را فرا گرفته و می توانید آغاز کنید.

توصیه داریم اگر می خواهید وارد این کار شوید، به صورت ماهانه عددی را کنار بگذارید برای به روز رسانی و ارتقای تجهیزات تعمیراتی خود، ضمن اینکه نیاز به یکسری اقلام مصرفی نیز دارید که مرتب باید تهیه کنید.

چنانچه دوست دارید وارد عرصه تعمیرات موبایل شوید، می توانید این موضوع را با واحد تعمیرات البان در میان گذاشته و در زمینه تایمن تجهیزات و سایر مسائل از مشاوره کارشناسان البان بهره مند شوید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.