آموزش تعمیرات موبایل

هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل

6 دیدگاه

بسیاری از افراد علاقه به یادگیری تعمیرات موبایل دارند اما به دلیل قیمت برخی از آموزشگاه ها و سطح پایین آموزش آنها از حضور در آموزشگاه تعمیرات موبایل پشیمان می شوند. آکادمی تعمیرات موبایل البان این مشکل را برطرف کرده و شرایطی به وجود آورده است که اولا هزینه آموزش تعمیرات موبایل شما براساس آموزش هایی که می بینید بسیار مناسب است و ثانیا آموزش ها به گونه ای هستند که واقعا برای ورود به دنیای کسب و کار تعمیرات موبایل مناسب هستند.

هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

آکادمی البان کلاس های آموزش تعمیرات موبایل را در چند سطح از مبتدی تا فوق تخصصی برگزار می کند. هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان از دوره مبتدی با 1 میلیون و 200هزار تومان آغاز می شود. تمام مواد آموزشی دوره مبتدی تعمیرات موبایل در صفحه این دوره ذکر شده اند.

آکادمی البان به فن آموزان این اطمینان را می دهد که تک تک موارد ذکر شده در صفحه دوره، به آنها آموزش داده می شود. در پایان هر جلسه استاد و فن آموز موظف به امضای برگه ای هستند که آکادمی به آنها می دهد تا سیلاب تدریس شده را تایید کنند.

هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

ثبت نام در کلاس های آموزش تعمیرات موبایل آکادمی البان

برای ثبت نام در کلاس ‌های البان نیاز است که وارد سایت آکادمی البان به نشانی academy.elbaan.com/mobile شوید و در بخش ثبت نام، نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کنید. این کار به منزله پیش ثبت نام بوده و نیازی به پرداخت هزینه هم نیست!

خوب است بدانید، افرادی که در دوره های آموزشی تعمیرات آکادمی البان شرکت می کنند، علاوه بر آماده شدن برای ورود به بازار کار (حتی پس از پایان دوره اول، دوره مبتدی) در صورتی که بتوانند آموزش ها را به خوبی فرا گیرند و در این زمینه از خود اشتیاق نشان دهند، تحت شرایطی خاصی می توانند بورسیه البان شده و حتی در واحد تعمیرات موبایل البان مشغول به کار شوند

البان

هدف ما در مجموعه‌ی البان همیشه این بوده که نوع نگاه همگان را به چگونگی دریافت خدمات تعمیرات بهبود دهیم و از تصویری که همواره رایج است فاصله بگیریم. در امتداد این هدف مجموعه‌ی آکادمی البان را راه‌اندازی کردیم با این چشم‌انداز که بتوانیم متخصصانی بااخلاق، امین، آگاه و البته مجرب و حرفه‌ای تربیت کنیم.

6 دیدگاه

 1. 1398-01-24

  سلام . میخوام در کلاس هاتون ثبت نام کنم باید تماس بگیرم؟

  • 1398-01-26

   بله برای حضور در کلاس های تعمیرات موبایل البان هیچ محدودیتی وجود ندارد. ممنونم از پیام شما

 2. 1398-01-27

  من میخوام در کلاس ها حضور پیدا کنم. ثبت نام هم کردم باید چیکار کنم؟

  • 1398-01-27

   سلام

   ممنونم بابت پیام شما. منتظر باشید در کوتاه ترین زمان کارشناسان البان با شما تماس می گیرند و بعد از ارائه مشاوره، کلاس ها بر اساس زمان مورد نظر شما برنامه ریزی می شود.

 3. 1398-01-29

  سلام. خواستم تشکر کنم که بعد از گذاشتن شماره تماس اینقدر سریع تماس گرفتین و راهنماییم کردین

  • 1398-01-31

   سلام
   تشکر بابت پیام شما
   خواهش میکنم کارشناسان آکادمی البان در هر ساعت از روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.