هزینه کارگاه تعمیرات موبایل

هزینه مغازه تعمیرات موبایل

بدون دیدگاه

هزینه مغازه تعمیرات موبایل اولین موضوع بعد از آموزش در راستای رفتن در شغل تعمیرات موبایل است که در این پست برایتان توضیح می دهیم.

هزینه مغازه تعمیرات موبایل به چه شکلی است؟

شغل تعمیرات موبایل را می توان به چند صورت انجام داد. یا یک مغازه کامل برای خودتان اجاره کنید، یا میزی در یک مغازه تعمیراتی کرایه کنید و یا با شرکت های تعمیراتی همکاری کنید. در ادامه هر کدام را برایتان شرح خواهیم داد.

هزینه مغازه تعمیرات موبایل به صورت مستقل

در این حالت علاوه بر تهیه وسایل و ابزار مورد نیاز تعمیرات باید مکانی را هم اجاره کنید. هزینه ابزار و وسایل که معلوم هست و بلاخره یک تعمیرکار موبایل در هر شرایطی مجبور به تهیه آنها خواهد شد. اما در مورد مغازه اینکه در کجا مغازه بگیرید و … هزینه اش متفاوت خواهد بود.

هزینه مغازه تعمیرات موبایل | آکادمی البان

اما حالت ارزان تر نیز وجود دارد که در برخی مغازه هایی که کار تعمیرات انجام می دهند، یک میز اجاره کنید. بسته به اینکه ابزار از خودتان باشد یا از صاحب مغازه مدل کرایه می تواند متفاوت باشد، از حالت درصدی تا حالت عدد ثابت

کار در شرکت های تعمیراتی

برخی شرکت ها وجود دارند که کار تعمیرات انجام می دهند و تعمیرات موبایل یکی از آنها است. شرکت هایی نظیر سامانه آنلاین تعمیرات البان افراد کاربلد و توانمند را جذب می کند و در امر تعمیرات از آنها کمک می گیرد.

برخی شرکت ها نیز ارائه دهنده خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش هستند که آنها نیز با تعمیرکاران کار می کنند.

هزینه مغازه تعمیرات موبایل | آکادمی البان

مدل های همکاری در شرکت ها نیز متفاوت هستند. برخی با حقوق ثابت و برخی در حالت درصدی و برخی مانند سامانه تعمیرات البان به صورت ترکیبی کار می کنند.

با کار در این شرکت ها دیگر لازم نیست نگران هزینه راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل خود باشید، تقریبا همه ابزار اصلی را خود شرکت در اختیارتان قرار خواهد داد. اما لازمه به کار گرفته شدن در این واحدها این است که حسابی کار را بلد باشید و حرفه ای بتوانید عمل کنید، بنابراین شاید لازم باشد قبل از اقدام در امر آموزش و تمرین تلاش بیشتری داشته باشید.

کلام آخر

آغاز هر کاری هزینه های خاص خودش را دارد که اگر از حدی بیشتر باشد و بازگشت سرمایه به درازا بکشد دیگر آن کار خیلی ارزش نخواهد داشت. اگر می خواهید وارد بازار کار تعمیرات موبایل شوید، توصیه داریم در جهت آموزش و همچنین راه اندازی کسب و کار خود با البان مشورت کنید.

البان هم در زمینه آموزش و هم در زمینه راه اندازی کار می تواند به شما کمک های بسیار زیادی کند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.