موبایل آیفون

هنگ کردن آیفون و حل این مشکل به سادگی

یک دیدگاه

با توجه به درخواست های ثبت شده در واحد تعمیرات موبایل البان، کاربران زیادی با شکایت هنگ کردن آیفون خود در این سامانه ثبت درخواست می کنند که راه حل این مشکل بسیار ساده هست. راه حلی که در 95 درصد از موارد جواب می دهد و به نوعی یک آموزش تعمیرات نرم افزاری آیفون محسوب می شود.

هنگ کردن آیفون و راه حل آن

بعضا اتفاق می افتد که ناگهان گوشی آیفون بازی در بیاورد. تاچش از کار بیفتد، به وای فای وصل نشود و …. در اکثر این موارد مشکل نرم افزاری است و راه حل نیز ساده است که در ادامه برایتان می گوییم.

برای برطرف کردن مشکل هنگ کردن آیفون باید گوشی را یک مرتبه خاموش و روشن کنید. در 95 درصد از موارد، این راهکار و راه حل مشکل گوشی را حل می کند.

اما اگر تاچ گوشی از کار افتاده باشد، با مدل ساده نمی توانید آن را خاموش و روشن کنید و باید از هارد ریست استفاده شود. این کار به اطلاعات داخل گوشی آسیبی نمی رساند!

روش هارد ریست برای انواع آیفون‌ها

این کار دو دسته می شود، آیفون هایی که دکمه هوم دارند و آیفون هایی که دکمه هوم ندارند.

  • برای آیفون های دارای دکمه هوم: دکمه های هوم و پاور را با هم نگه دارید. گوشی خاموش شده و مجدد روشن می شود. وقتی لوگوی سیب را دیدید، دکمه ها را رها کنید.

تعمیر مشکل هنگ کردن آیفون | آکادمی البان

  • برای آیفون های بدون دکمه هوم: در این مدل گوشی ها باید ترکیبی از دکمه های ولوم و پاور را نگه دارید. برای آنکه ترکیب را بدانید، در اینترنت سرچ کنید iphone hard reset و مدل مورد نظرتان را وارد کنید.

با این اقدامات معمولا مشکل گوشی حل می شود و از هنگی در می آید.

کلام آخر

اما گاهی ممکن است با وجود هارد ریست، باز هم مشکل گوشی باقی یماند. در این صورت توصیه داریم از کارشناسان البان کمک بگیرید تا راهنمایی تان کنند که در هر مورد چه اقداماتی باید انجام دهید

یک دیدگاه

  1. 1397-12-13

    با سلام
    دوره تعمیرات موبایل را درآموزشگاه طی کردم، علاقه دارم جهت ورود به بازار کار حرفه ای به صورت کارآموزی رایگان فعالیت کنم تهران و محدوده شهریار، صبح شاعل هستم و بعداز ظهر محدودیت ساعتی ندارم.لطفا چنانچه از دوستان کسی هست نیرو جذب کنه اطلاع بدید. بهنام

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.