آکادمی البان

جالب است بدانید بیشترین نرخ شکایت به اتحادیه‌ها مربوط به تعمیرکاران، مخصوصا تعمیرکاران موبایل است! با بررسی‌های به عمل آمده معلوم شد، آموزش ضعیف و بعضا علم پایین باعث چنین آمار بدی شده است.بنابراین آکادمی البان را خلق کردیم تا با ارائه آموزش‌های کامل، دقیق و علمی، علاوه بر کاهش آمار شکایات، بتوانیم تعمیراتی دل نشین برای مردم عزیز میهنمان ایجاد کنیم.
این مجموعه با به کارگیری متخصصان تحصیل کرده حوزه الکترونیک که تجربه کاری چندین ساله در زمینه تعمیرات را هم داشته‌اند به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های آموزشی تعمیراتی شناخته می‌شود.

در آکادمی البان، با تجربه و تخصصی که داشتیم ، بهترین ها را برایتان آماده کرده ایم. ما میخواهیم شما یک مسیر روشن ، حرفه ای و رو به رشد را در آموزش تعمیرات موبایل طی کنید.

در البان ما مشتاق کاری هستیم که انجام می‌دهیم و این حس شوق و شور را می‌توان در فرایند هر تعمیری که انجام می‌دهیم احساس کرد. ما در این صنعت بهترین هستیم چون برای تعمیر هر دستگاهی، همان اندازه مراقبت و توجهی را می‌بخشیم که برای خودمان قائلیم. ما هر تشخیص و تعمیر موبایل را به عنوان چالشی در نظر می‌گیریم که باید راه منحصربه‌فردش را بیابیم، و اینطور نگاه نمی‌کنیم که صرفا كاری‌ست كه باید انجام شود. ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا بهتر از دیروز باشیم و در عین حال می‌دانیم روزی که گذشته هم روزی بسیار خوب بوده است.

ما با خلق اِلـبان برای راحت‌تر زیستن شما گرد هم آمده‌ایم. در روزگاری که استفاده از ابعاد مختلف تکنولوژی از جمله موبایل، تبلت و لپ‌تاپ در زندگی روزمرۀ همۀ ما هر روز بیشتر از روز قبل ریشه می‌دواند، کاستن از دغدغه‌های شما در این زمانه هدف و رسالت اصلی ماست.