آکادمی اِلبان

درباره آکادمی البان
ارزش‌های البان
آموزش‌های البان
خدمات البان
درباره آکادمی البان

درباره آکادمی البان

آکادمی البان را ایجاد کردیم تا در دنیای آموزش تعمیرات تحولی ایجاد کنیم و ارزش‌های متفاوتی در این زمینه خلق کنیم. آموزش‌هایی با محوریت اصلی اشتغال زایی دهیم.

آکادمی البان در کنار سامانه تعمیرات آنلاین البان ایجاد شده است تا تعمیرکارانی مجرب با الگوهای رفتاری صحیح به دنیای تعمیرات پرورش دهد.

ارزش‌های آکادمی البان

ارزش‌های آکادمی البان

آموزش فن‌آموزان تا حد آمادگی ورود به بازار کار
پشتیبانی از تمام فن‌آموزان حتی پس از اتمام دوره آموزشی
جذب برترین فن‌آموزان در مجموعه البان
حمایت از اقشار کم درآمد از طریق همکاری با خیریه‌ها در راستای کارآفرینی

آموزش‌های آکادمی البان

آموزش‌های آکادمی البان

جالب است که بدانید بیشترین نرخ شکایت به اتحادیه‌ها مربوط به تعمیرکاران، مخصوصا تعمیرکاران موبایل است! با بررسی‌های به عمل آمده معلوم شد، آموزش ضعیف و بعضا علم پایین باعث چنین آمار بدی شده است.

بنابراین آکادمی البان را خلق کردیم تا با ارائه آموزش‌های کامل، دقیق و علمی، علاوه بر کاهش آمار شکایات، بتوانیم تعمیراتی دل نشین برای مردم عزیز میهنمان ایجاد کنیم.

این مجموعه با به کارگیری متخصصان تحصیل کرده حوزه الکترونیک که تجربه کاری چندین ساله در زمینه تعمیرات را هم داشته‌اند به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های آموزشی تعمیراتی شناخته می‌شود.

خدمات آکادمی البان

سرفصل دروس

هر آنچه در سایت عنوان شده، به صورت دقیق و کامل به فن‌آموزان آموزش و در پایان هر جلسه از آنها تایید گرفته می‌شود.

امکانات آموزشی

تمام فن‌آموزان در دوره آموزشی خود با انواع تجهیزات کار خواهند کرد و آموزش صرفا به صورت تئوریک نخواهد بود.

کلاس‌های کم جمعیت

در آکادمی البان کلاس‌ها حداکثر با ۶ نفر برگزار خواهد شد و امکان برگزاری کلاس‌های خصوصی نیز وجود دارد.

کارورزی

هر دوره آموزشی به تناسب دوره دارای چند ساعت کارآموزی است که در این چند ساعت، فن‌آموز در کلینیک مرکزی البان، با کار عملی آموزش‌های دیده شده را بهتر یاد می‌گیرد

بورسیه

آکادمی البان به تشخیص خود، از میان فن‌آموزان تعدادی را واجد شرایط بورسیه اعلام خواهد کرد و این افراد به مدت ۹ ماه در مجموعه تعمیراتی البان به کارآموزی با حقوق مشغول خواهند شد.

مدرک فنی و حرفه‌ای

پس از رسیدن به سطح مورد نظر، فن‌آموز به سازمان فنی و حرفه‌ای جهت آزمون و اخذ مدرک بین المللی معرفی می‌شود.

Morteza-Nasiri-Elbaan
همواره تلاشم این است که فن‌آموزان در آکادمی موبایل به صورت واقعی آموزش ببینند و با این آموزش‌ها بتوانند به خوبی در بازار مشغول به کار شوند.
IMG_0879
هدف در آکادمی البان ارائه آموزش‌هایی دقیق و کارآمد است تا فن‌آموزان به درستی بتوانند بعد از گذراندن این دوره‌ها کسب و کاری برای خودشان آغاز کند. مجموعه البان همچنین به انتخاب خودش برخی از فن‌آموزان را در مجموعه البان به کار می‌گیرد.
Navid-Hekmat-Elbaan
بعد از سال‌ها تجربه موفق در آموزش مجازی تعمیرات لپ تاپ، مطمئنا در آکادمی البان آموزش‌های بی‌نظیری برای فن‌آموزان خواهیم داشت.