آموزش مجازی تعمیرات موبایل البان

Online-Class-Elbaan
۳۰
فروردین
900,000 تومان 750,000 تومان

دوری راه و شرایط خاص جامعه بعضا امر آموزش حضوری را دچار مشکل می کند و این موضوع می تواند مانعی برای پیشرفت و ایجاد کسب و کار شود. آکادمی البان با برگزاری آموزش مجازی تعمیرات موبایل این مشکل را هم حل خواهد کرد. در ادامه در رابطه با این دوره آنلاین آموزشی بیشتر توضیح خواهیم داد.

آموزش مجازی تعمیرات موبایل در آکادمی البان

درخواست های زیاد به آکادمی البان برای آموزش از راه دور یا همان آموزش آنلاین نشان می دهد که این نیاز وجود دارد و باید برای آن فکری کرد.

در شرایطی مانند شرایط فعلی، با وجود ویروس کرونا و نیاز به در خانه ماندن، حضور افراد در نزدیکی یک دیگر و در محیط های بسته می تواند به سلامتی افراد نیز آسیب بزند، این نیاز بیش از پیش حس می شود.

بعضا افرادی هم هستند که در شهر خودشان در یافتن یک کلاس خوب و علمی دچار مشکل هستند و برای همین نمی توانند در این راه قدم برداشته و مسیر کسب و کار خودشان را آغاز نمایند.

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ، البان

آکادمی البان با تهیه فیلم ها و اسلایدهای آموزشی و با استفاده از اساتید با تجربه و علمی خودش، دوره های مجازی آموزش تعمیرات موبایل را راه اندازی کرده است.

مباحث گفته شده در این دوره ها کاملا مشابه آن است که در کلاس حضوری گفته خواهد شد. مباحث با دقت و وسواس خاص انتخاب شده و محتوای دوره ها نیز با دقت تهیه شده اند.

دوره های آموزش آنلاین تعمیرات موبایل در البان

دوره مجازی آموزش تعمیرات موبایل شامل عناوین و مباحثی است که در کلاس های حضوری هم گفته می شوند. دوره ها دقیقا مانند دوره های حضوری سه دوره اصلی مبتدی، عمومی و تخصصی دارد که عناوین و محتوای هر یک را می توانید در صفحه مربوط به خودش را ببینید.

دوره مجازی آموزش مبتدی تعمیرات موبایل

این دوره در قالب ۶۰ ساعت آموزش آنلاین و فیلم آموزشی که در اختیار فن آموز قرار داده می شود برگزار می شود. انواع مباحث دوره مبتدی حضوری تعمیرات موبایل نیز در این دوره گفته می شود.

هزینه آن برابر با ۹۰۰هزار تومان است که در شرایط خاص فعلی و بدلیل وجود کرونا، مجموعه البان آن را با تخفیف ویژه به مبلغ ۷۵۰هزار تومان برگزار می کند.

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ، البان

افراد بعد از گذراندن دوره آموزشی می توانند در دوره کارورزی عملی و حضوری این دوره نیز شرکت کنند تا تمام موارد را به صورت کامل فرا گیرند.

تمام فیلم ها و فایل ها در اختیار فن آموز قرار داده می شود، گواهی شرکت در این دوره به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه است و به مدت سه ماه بعد از اتمام آموزش می تواند تلفنی یا حضوری از پشتیبانی تلفنی بهره ببرد.

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ، البان

در انتهای آموزش این دوره، شما می توانید انواع گوشی آیفون، سامسونگ و هواوی را باز و بسته کنید و به عنوان یک تعویض کار مشغول به کار شوید

دوره مجازی آموزش عمومی تعمیرات موبایل

این دوره در قالب ۱۲۰ ساعت آموزش آنلاین و فیلم آموزشی که در اختیار فن آموز قرار داده می شود برگزار می شود. انواع مباحث دوره عمومی حضوری تعمیرات موبایل نیز در این دوره گفته می شود.

هزینه آن برابر با ۱،۸۰۰،۰۰۰ تومان است که در شرایط خاص فعلی و بدلیل وجود کرونا، مجموعه البان آن را با تخفیف ویژه به مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان برگزار می کند.

افراد بعد از گذراندن دوره آموزشی می توانند در دوره کارورزی عملی و حضوری این دوره نیز شرکت کنند تا تمام موارد را به صورت کامل فرا گیرند.

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ، البان

تمام فیلم ها و فایل ها در اختیار فن آموز قرار داده می شود، گواهی شرکت در این دوره به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه است و به مدت سه ماه بعد از اتمام آموزش می تواند تلفنی یا حضوری از پشتیبانی تلفنی بهره ببرد.

در انتهای آموزش این دوره، شما می توانید انواع گوشی ها را باز و بسته کنید و در کنار کارهای شخت افزاری در امر نرم افزار نیز می توانید کار کنید

امکان معرفی برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای نیز وجود دارد که نحوه آن در زمان مقتضی به شما گفته خواهد شد.

پس از پایان این دوره نیز می توانید در گروه تخصصی تعمیرکاران نیز عضو شوید و در طول کار هر گونه سوال تعمیراتی که داشته باشید از آنها سوال کنید. علاوه بر این می توانید همواره برای کارهای تعمیراتی روی مجموعه تعمیراتی البان حساب کنید و کارهایی که برایتان مشکل است را برای این مجموعه ارسال کنید تا با قیمت همکاری کار را انجام دهند.

نحوه ثبت نام در دوره مجازی آموزش تعمیرات موبایل

چنانچه مایل به شرکت در دوره آنلاین هستید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، کافی است در بخش ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید، تا کارشناسان آکادمی البان با شما تماس گرفته و به صورت کامل راهنمایی تان کنند.

ثبت نام برای دوره تعمیرات موبایل

اما چنانچه بخواهید یک بسته آموزشی تعمیرات موبایل خریداری کنید هم این امکان وجود دارد.

دوره آموزش تعمیرات موبایل

و یا می توانید این دوره ها را به صورت حضوری نیز سپری کنید

آموزش تعمیرات موبایل

 

برنامه درسی خالی است

مدرس

900,000 تومان 750,000 تومان

ویژگی‌های شاخص دوره های مجازی آموزش تعمیرات موبایل:

  •  آموزش انواع تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری
  •  امکان ارائه گواهی شرکت در دوره به زبان‌های فارسی و انگلیسی
  •  فیلم های باز و بسته کردن انواع گوشی‌ها
  •  امکان اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای
  •  امکان انجام کارورزی و گذراندن دوره کوتاه عملی برای بخشی‌های عملی
  •  پشتیبانی آموزشی به صورت تلفنی و حضوری به مدت 3 ماه
  •  انجام تعمیرات مورد نیازتان به صورت قیمت همکاری بعد از گذراندن دوره، توسط واحد تعمیرات البان
  •  امکان عضویت در گروه تخصصی تعمیرکاران

 

 

همین الان ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *