دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

Laptop-Motherboard-Repair-Elbaan
۲۴
دی
  • البان
  • 25 (ثبت نام)

برای ورود به دنیای کسب و کار تعمیرات لپ تاپ لازم هست در این زمینه آموزش های کافی و کاملی فراگرفت. به خصوص که لپتاپ وسیله ای بسیار حساس بوده و اشتباه در تعمیرات آن می تواند باعث خسارات جبران ناپذیر شود.

آکادمی البان با بهره گیری از اساتید نمونه و پرسابقه در امر تدریس و تعمیرات لپتاپ دوره های آموزش تعمیرات لپتاپ را برگزار می کند. این دوره در قالب ۲۱ جلسه دو ساعته و در مجموع ۴۲ ساعت به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

تعمیرات لپتاپ ، آکادمی البان

فن آموزان در کنار یادگیری آخرین مبانی تعمیراتی، این فرصت را خواهند داشت تا آموزه های خود را نیز به کار بندند و با کار عملی مهارت خود را در این زمینه افزایش دهند.

تعمیرات لپتاپ ، آکادمی البان تعمیرات لپتاپ ، آکادمی البان

در این دوره فن آموزان کار با انواع تجهیزات کارگاهی معمولی و پیشرفته از جمله BGA Machine و اسیلوسکوپ برای انجام تعمیرات لپ تاپ را فرا می گیرند.

در پایان دوره تعمیرات لپ تاپ، علاوه بر معرفی برای آزمون فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک، آکادمی البان به شما برای راه اندازی کسب و کار خودتان در زمینه تعمیرات لپتاپ کمک می کند و در تهیه بهترین ابزار راهنمایی خواهید شد.

تعمیرات لپ تاپ ، آکادمی البان

در پایان دوره نیز، هر یک از فن آموزان امکان دسترسی به فایل های بایوس به اندازه ۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان را خواهند داشت و مجموعه البان در این زمینه پشتیبان شما خواهد بود. علاوه بر این چنانچه در دوره شغلی خود در زمینه تعمیرات لپ تاپ به مشکلی برخورد کنید، مجموعه تعمیراتی البان با نرخ همکاری کار را برای شما انجام خواهد داد.

برای اطلاع از شرایط همین الان از طریق لینک زیر ثبت نام کنید تا با شما تماس بگیریم:

ثبت نام

مدرس

6,000,000 تومان

اطلاعات این دوره

دوره تعمیرات لپ تاپ شامل موارد زیر است:

42 ساعت آموزش کامل به صورت تئوری و عملی

آموزش انواع باکس‎های گوشی‌های اندروید

پشتیبانی تلفنی و حضوری

انجام تعمیرات در مجموعه البان با نرخ همکاری برای فارغ التحصیلان البان

گواهی پایان دوره

مدرک فنی و حرفه‌ای

کمک به ایجاد کسب و کار خودتان

دسترسی به انواع فایل بایوس به میزان 6،000،000 تومان

 

همین الان ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *