دوره آموزش مجازی تعمیرات موبایل

Home-Learning-Elbaan
۰۲
اردیبهشت
700,000 تومان 500,000 تومان

اگر نمی توانید به کلاس های حضوری مجموعه دوره های تعمیرات موبایل آکادمی البان بیایید و اگر به دلیل اشتغال و یا هر دلیل دیگری نمی توانید در ساعات کلاس های آنلاین شرکت کنید، اصلا نگران نباشید. البان برایتان دوره آموزش مجازی تعمیرات موبایل را آماده کرده است که با خریداری آن می توانید خودتان در خانه و در هر زمان که بخواهید تعمیرات موبایل یاد بگیرید.

دوره آموزش مجازی تعمیرات موبایل در آکادمی البان

حتی بعد از ارائه آموزش آنلاین و مجازی تعمیرات موبایل، باز هم درخواست های زیادی به آکادمی البان برای خرید دوره آموزش مجازی تعمیرات موبایل روانه شد. به همین دلیل آکادمی البان بسته ای آماده کرد تا فن آموزان بتوانند در هر زمانی که می خواهند و در هرجایی، تعمیرات موبایل را فرا گیرند.

در شرایطی مانند الان که بیرون آمدن از خانه می تواند بسیار پر خطر باشد و خطر بیماری و کرونا وجود دارد، امکان کسب مهارت از خانه می تواند بسیار سودمند باشد.

اگر اینترنت قوی هم ندارید و ممکن است در کلاس های مجازی آنلاین البان دچار مشکل شوید، می توانید با خرید دوره آموزش مجازی تعمیرات موبایل نیز مشکل خود را حل کنید

بسته آموزش مجازی تعمیرات موبایل ، البان

آکادمی البان با تهیه فیلم ها و اسلایدهای آموزشی و با استفاده از اساتید با تجربه و علمی خودش، دوره های آموزشی تعمیرات موبایل را ایجاد کرده و به قیمت مناسب در اختیار فن آموزان خواهد گذاشت.

مباحث گفته شده در این دوره ها کاملا مشابه آن است که در کلاس حضوری گفته خواهد شد. مباحث با دقت و وسواس خاص انتخاب شده و محتوای دوره ها نیز با دقت تهیه شده اند.

انواع دوره های آموزش تعمیرات موبایل در البان

دوره مجازی آموزش تعمیرات موبایل شامل عناوین و مباحثی است که در کلاس های حضوری هم گفته می شوند. دوره ها دقیقا مانند دوره های حضوری سه دوره اصلی مبتدی، عمومی و تخصصی دارند که عناوین و محتوای هر یک را می توانید در صفحه مربوط به خودش را ببینید.

دوره آموزش مبتدی تعمیرات موبایل

این بسته شامل ۶۰ ساعت فیلم آموزشی است. انواع مباحث دوره مبتدی حضوری تعمیرات موبایل در این دوره گفته می شود.

هزینه آن برابر با ۷۰۰هزار تومان است که در شرایط خاص فعلی و بدلیل وجود کرونا، مجموعه البان آن را با تخفیف ویژه به مبلغ ۵۰۰هزار تومان ارائه می دهد.

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل ، البان

افراد بعد از گذراندن دوره آموزشی می توانند در صورت نیاز در دوره کارورزی عملی و حضوری این دوره نیز شرکت کنند تا تمام موارد را به صورت کامل فرا گیرند.

گواهی گذراندن این دوره به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه است که بعد از پرسش و ارزیابی مجوعه از فن آموز آماده می شود و به مدت سه ماه بعد از دریافت بسته آموزشی می تواند تلفنی یا حضوری مشکلات درسی خود را حل کنند.

بسته آموزش مجازی تعمیرات موبایل ، البان

در انتهای آموزش این دوره، شما می توانید انواع گوشی آیفون، سامسونگ و هواوی را باز و بسته کنید و به عنوان یک تعویض کار مشغول به کار شوید.

دوره آموزش عمومی تعمیرات موبایل

این بسته شامل ۱۲۰ ساعت فیلم آموزشی است. انواع مباحث دوره عمومی حضوری تعمیرات موبایل در این دوره گفته می شود.

هزینه آن برابر با ۱،۴۰۰،۰۰۰ تومان است که در شرایط خاص فعلی و بدلیل وجود کرونا، مجموعه البان آن را با تخفیف ویژه به مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان ارائه می شود.

افراد بعد از گذراندن دوره آموزشی می توانند درصورت نیاز در دوره کارورزی عملی و حضوری این دوره نیز شرکت کنند تا تمام موارد را به صورت کامل فرا گیرند.

بسته آموزش مجازی تعمیرات موبایل ، البان

گواهی شرکت در این دوره به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه است که بعد از پرسش و ارزیابی مجوعه از فن آموز آماده می شود و به مدت سه ماه بعد از تهیه بسته آموزشی می تواند تلفنی یا حضوری مشکلات درسی خود را حل نماید.

در انتهای آموزش این دوره، شما می توانید انواع گوشی ها را باز و بسته کنید و در کنار کارهای شخت افزاری در امر نرم افزار نیز کار کنید

امکان معرفی برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای نیز وجود دارد که نحوه آن در زمان مقتضی به شما گفته خواهد شد.

پس از پایان این دوره نیز می توانید در گروه تخصصی تعمیرکاران البان عضو شوید و در طول کار هر گونه سوال تعمیراتی که داشته باشید از آنها سوال کنید. علاوه بر این می توانید همواره برای کارهای تعمیراتی روی مجموعه تعمیراتی البان حساب کنید و کارهایی که برایتان مشکل است را برای این مجموعه ارسال کنید تا با قیمت همکاری انجام دهند.

نحوه تهیه دوره مجازی آموزش تعمیرات موبایل

چنانچه مایل به خرید دوره مجازی آموزش تعمیرات موبایل هستید و یا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، کافی است در بخش ثبت نام مشخصات خود را وارد کنید، تا کارشناسان آکادمی البان با شما تماس گرفته و به صورت کامل راهنمایی تان کنند.

ثبت نام برای دوره تعمیرات موبایل

اما چنانچه بخواهید دوره را به صورت آنلاین سپری کنید این امکان نیز وجود دارد

آموزش مجازی

همچنین برای شرکت در کلاس های حضوری تعمیرات موبایل از لینک زیر اقدام کنید:

آموزش تعمیرات موبایل

 

برنامه درسی خالی است

مدرس

700,000 تومان 500,000 تومان

ویژگی‌های شاخص دوره های مجازی آموزش تعمیرات موبایل:

  •  آموزش انواع تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری
  •  امکان ارائه گواهی شرکت در دوره به زبان‌های فارسی و انگلیسی
  •  فیلم‌های باز و بسته کردن انواع گوشی‌ها
  •  امکان اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای
  •  امکان انجام کارورزی و گذراندن دوره کوتاه عملی برای بخشی‌های عملی
  •  پشتیبانی آموزشی به صورت تلفنی و حضوری به مدت 3 ماه
  •  انجام تعمیرات مورد نیازتان به صورت قیمت همکاری بعد از گذراندن دوره، توسط واحد تعمیرات البان
  •  امکان عضویت در گروه تخصصی تعمیرکاران

 

 

همین الان ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *