پس از آنکه فن‌آموز در دوره متبدی تعمیرات موبایل با دنیای تعمیرات موبایل آشنا شد، برای آنکه بتواند سهم بیشتری از این بازار را از آن خود کند لازم است دوره های بعدی را نیز پشت سر بگذارد. دوره عمومی تعمیرات موبایل به عنوان دوره ای که تقریبا اکثر کارهای نرم افزاری تعمیرات موبایل و کارهای سخت افزاری حرفه ای تری آموزش داده می شود، گام مهمی در این عرصه محسوب می شود.

دوره عمومی تعمیرات موبایل در آکادمی البان در قالب ۱۹ جلسه به مدت مجموعا ۳۸ ساعت برگزار می شود. بعد از گذراندن واحدهای درسی، با وجود کارهای عملی حین تحصیل، فن آموز دوره ای را به عنوان کارورزی در دفتر مرکزی البان خواهند گذراند.

شخص بعد از پایان این دوره می تواند در موارد زیر مهارت به دست می آورد:

  • تعمیرات عمومی روی بورد
  • تشخیص عیب و ایرادات
  • شابلون زنی
  • کار با باکس ها
  • نرم افزار کار حرفه ای

دوره تعمیرات موبایل عمومی ، آکادمی البان

در دنیای تعمیرات، فن آموز فارغ التحصیل از این دوره، علاوه بر زدن مغازه و کسب درآمد می تواند بدون مغازه و در محل نیز کارهای تعمیراتی انجام دهد.

مدرک فنی و حرفه ای

فن آموزان بعد از گذراندن این دوره، در صورت تمایل خودشان می توانند برای آزمون فنی و حرفه ای معرفی شوند.

بورسیه البان

البان در هر دوره بنا بر صلاحدید خودش تعدادی از بهترین ها را تحت شرایط خاص و با امکانات عالی به عنوان کارآموز جذب خواهد کرد. دوره کارآموزی ۳ ماهه بوده و هزینه آن ۹ میلیون تومان است. که در سیستم بورسیه البان کارآموز این مبلغ را می تواند به صورت قسطی و با کار در مجموعه البان پرداخت کند.

فرد کارآموز بعد از گذراندن دوره سه ماهه، در کنار آموزش بیشتر، کارهای تعمیراتی واقعی انجام می دهد و در کنار دریافت دستمزد، مبلغ مربوط به دوره سه ماهه آموزشی تخصصی را به صورت قسطی پرداخت می کند.

ثبت نام

برای ثبت نام در دوره عمومی تعمیرات موبایل البان، از طریق لینک ثبت نام اقدام نمایید.