یادگیری از متخصصان

منابع دقیق و کامل

آموزش مجازی و همیشه در دسترس

اخذ مدرک فنی و حرفه ای

آموزش مجازی تعمیرات موبایل در آکادمی البان

بدون معطلی برای راه‌اندازی شغل خود اقدام کنید

یکی از نیازمندی‌های همیشگی که از سوی متقاضیان به آکادمی تعمیرات البان ارجاع داده می‌شد، راه‌اندازی دوره‌های مجازی آموزش تعمیرات موبایل در کنار دوره‌های حضوری بوده است. و در پاسخ به این نیاز و در نهایت این دوره‌ها را کمابیش شبیه به سرفصل‌های مشابه دوره‌ی حضوری خود راه‌اندازی کردیم.

ما در البان تعمیرات موبایل را تخصصی، دقیق، به‌روز و به همراه پشتیبانی بلندمدت و ارائه‌ی گواهینامه (در صورت درخواست) ارائه می‌دهیم. اگر دوست دارید کسب و کار خود را در این حوزه راه‌اندازی کنید کافی است با ما تماس بگیرید.

برنامه‌ی درسی دقیق

اساتید متخصص

پشتیبانی حضوری و تلفنی

امکان اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای

عناوین در نظر گرفته شده برای دوره های مجازی کاملا مطابق با دوره های حضوری تعمیرات موبایل هستند. شما به خوبی می توانید با استفاده از این پکیج تعمیرات موبایل را مانند دوره های حضوری یاد بگیرید

سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها کاملا با یکدیگر متفاوت و بر اساس روند منطقی و مناسب برای آموزش فن‌آموز طراحی شده‌اند. جزییات بیشتر را می‌توانید در سرفصل‌های آموزشی هر دوره ببینید.

ما به‌طور مرتب در حال به‌روزرسانی دوره‌ها و افزودن دوره‌های جدید هستیم.

اگر یک بسته را تهیه کنید، هر فیلمی که به آن بسته اضافه شود یا تغییر کند در سبد خرید شما هم لحاظ خواهد شد بدون پرداخت هزینه اضافه!

بله،‌ عناوین و محتوا به گونه ای تنظیم شده اند که شما به راحتی بتوانید فراتر از آزمون فنی حرفه ای هم یاد بگیرید و برای اخذ مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل هیچ مشکلی نخواهید داشت.

قطعا می توانید با استفاده از این پکیج آموزشی تعمیرات موبایل را یاد بگیرید و شغل خود را در زمینه تعمیرات موبایل آغاز کنید. هر گونه مشکلی هم داشته باشید با پشتیبانی رایگان می توانید مشکل خود را برطرف کنید.

تا شش ماه بعد از تهیه و مشاهده هر دوره می توانید به صورت تلفنی یا حضوری (با هماهنگی قبلی) سوالات خود را بپرسید

بله، شما پس از تهیه و دیدن دوره های آموزش مجازی تعمیرات موبایل البان می توانید با هماهنگی قبلی در واحد تعمیرات موبایل البان آموزش های مربوطه را به صورت حضوری و زیر نظر اساتید البان رفع اشکال کنید

مهمترین مورد داشتن یک رایانه است، که هر تعمیرکاری برای تعمیرات موبایل به آن نیاز دارد. در کنار رایانه باید ابزار تعمیرات موبایل را هم داشته باشید تا بتوانید در کنار آموزش کارها را به صورت عملی نیز انجام دهید تا خوب یاد بگیرید.
مجموعه البان با توجه به دوره آموزشی مورد نظرتان به صورت کامل در تهیه ابزار تعمیرات موبایل مورد نیاز راهنمایی و کمکتان خواهد کرد. به زودی امکان خرید آنلاین این ابزار نیز فراهم خواهد شد.

سولات خود را بپرسید

ما در آکادمی البان مشتاقانه آماده پاسخ به تمامی سوالات شما هستیم. با ما تماس بگیرید.