یادگیری از متخصصان

منابع دقیق و کامل

آموزش مجازی و همیشه در دسترس

اخذ مدرک فنی و حرفه ای

آموزش مجازی تعمیرات موبایل در آکادمی البان

بدون معطلی برای راه‌اندازی شغل خود اقدام کنید

شاید در ابتدا باور آن سخت باشد اما مطمئنا آموزش تعمیرات موبایل را به صورت غیر حضوری هم می توان یاد گرفت. البته قطعا آموزش های حضوری تعمیرات موبایل متفاوت با آموزش های حضوری است اما نگران نباشید، در همین راستا علاوه بر آماده سازی پکیج مجازی آموزش تعمیرات موبایل سه روز امکان رفع اشکال حضوری نیز دارید تا بتوانید به صورت عملی مطالبی که فراگرفته اید را تمرین کرده و اشکالات خود را مرتفع سازید.

این آموزش ها کاملا برای بازار کار آماده شده است به صورتیکه به راحتی بعد از گذراندن این آموزش ها می توانید مدرک فنی و حرفه ای نیز دریافت کنید. از مزیت های پکیج آموزش غیر حضوری امکان مشاهده فیلم ها در زمان و مکان دلخواهتان آن هم به هر تعداد است که می خواهید.

برنامه‌ی درسی دقیق

اساتید متخصص

پشتیبانی حضوری و تلفنی

امکان اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای

ویدئو آشنایی با دوره مجازی تعمیرات موبایل

سئوالات عمومی در خصوص دوره های غیرحضوری تعمیرات موبایل

عناوین در نظر گرفته شده برای دوره های مجازی کاملا مطابق با دوره های حضوری تعمیرات موبایل هستند. شما به خوبی می توانید با استفاده از این پکیج تعمیرات موبایل را مانند دوره‌های حضوری یاد بگیرید تنها مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که در حین آموزش به رفع اشکال و یا پرسش از اساتید نیاز داشته باشید که به راحتی می توانید پس از اتمام مشاهده دوره ها سه روز به صورت حضوری در مرکز تعمیرات موبایل البان حضور یافته و ایرادات خود را مرتفع سازید. همچنین در طول دوره و سه ماه پس از آن هم می توانید سوالات خود را به صورت تلفنی از متخصصان موبایل بپرسید. 

سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها کاملا با یکدیگر متفاوت و بر اساس روند منطقی و مناسب برای آموزش فن‌آموز طراحی شده‌اند. به صورتی که پس از هر دوره دانش و مهارت متفاوتی را فراخواهید گرفت. در ابتدا دوره عمومی تعمیرات موبایل قرار داده شده است و پس از آن دوره حرفه ای تعمیرات موبایل که پس از گذراندن این دو دوره می توانید اطمینان داشته باشید که قادر به تعمیر بیش از 60 درصد از کارهای تعمیراتی هستید.  در دوره جامع تعمیرات موبایل هم هر دو دوره عمومی و حرفه ای گنجانده شده است با این تفاوت که برای خرید دوره جامع مبلغ کمتری را نسبت به خرید هر یک از دوره ها به صورت مجزا پرداخت خواهید کرد. جزییات بیشتر را می‌توانید در سرفصل‌های آموزشی هر دوره ببینید.

ما به‌طور مرتب در حال به‌روزرسانی دوره‌ها و افزودن دوره‌های جدید هستیم. شما با خرید هر دوره به صورت مادام العمر به روز رسانی های مرتبط با آن دوره را نیز بر روی پکیج خود رایگان دریافت خواهید کرد. این به روز رسانی ها از طریق پیامک و یا ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. ضمن اینکه خودتان در داخل پروفایلتان نیز می توانید این به روز رسانی ها را مشاهده کنید. 

اگر یک بسته را تهیه کنید، هر فیلمی که به آن بسته اضافه شود یا تغییر کند در سبد خرید شما هم لحاظ خواهد شد بدون پرداخت هزینه اضافه!

بله، با دیدن این آموزش ها علاوه بر آنکه برای بازار کار آماده خواهید شد؛‌ عناوین و محتوای دوره های آموزش تعمیرات موبایل به گونه ای تنظیم شده اند که شما به راحتی بتوانید فراتر از آزمون فنی حرفه ای هم یاد بگیرید و برای اخذ مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل هیچ مشکلی نخواهید داشت.

هر آموزش تعمیراتی شامل دو بخش مهارت و دانش است. در پکیج های مجازی تعمیرات موبایل دانش تعمیرات موبایل به صورت کامل و حتی بهتر از دوره های حضوری به شما انتقال پیدا خواهد کرد. برای کسب مهارت تعمیرات موبایل هم باید آن مهارت را از روی دست اساتید تعمیرات ببینید و سپس تمرین کنید تا آن مهارت را به دست آورید. قطعا پکیج های مجازی آموزشگاه البان از مزیت بیشتری نسبت به دوره های حضوری بخوردارند چراکه می توانید چند بار و با وضوح بالا نحوه انجام یک کار را از روی دست اساتید برتر این حوزه ببینید اما پس از این مشاهده ها باید خودتان نیز بر روی بردهای مختلف که می توانید از بازار تهیه کنید این موارد را تمرین کنید تا به مرور در این موارد قوی شوید. در نهایت با توجه به تجربه ما اگر پشتکار لازم را داشته باشید قطعا می توانید با استفاده از این پکیج آموزشی تعمیرات موبایل را یاد بگیرید و شغل خود را در زمینه تعمیرات موبایل آغاز کنید. هر گونه مشکلی هم داشته باشید با پشتیبانی رایگان حضوری و تلفنی می توانید مشکل خود را برطرف کنید.

تا شش ماه بعد از تهیه و مشاهده هر دوره می توانید به صورت تلفنی یا حضوری (با هماهنگی قبلی) سوالات خود را بپرسید

بله، شما پس از تهیه و دیدن دوره های آموزش مجازی تعمیرات موبایل البان می توانید با هماهنگی قبلی در واحد تعمیرات موبایل البان آموزش های مربوطه را به صورت حضوری و زیر نظر اساتید البان رفع اشکال کنید

مهمترین مورد داشتن یک رایانه است، که هر تعمیرکاری برای تعمیرات موبایل به آن نیاز دارد. در کنار رایانه باید ابزار تعمیرات موبایل را هم داشته باشید تا بتوانید در کنار آموزش کارها را به صورت عملی نیز انجام دهید تا خوب یاد بگیرید.

مجموعه البان با توجه به دوره آموزشی مورد نظرتان به صورت کامل در تهیه ابزار تعمیرات موبایل مورد نیاز راهنمایی و کمکتان خواهد کرد. به زودی امکان خرید آنلاین این ابزار نیز فراهم خواهد شد.

اگر در خصوص آموزش تعمیرات موبایل سوال دارید

ما در آکادمی البان مشتاقانه آماده پاسخ به تمامی سوالات شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام در پکیج های مجازی تعمیرات موبایل البان

نظر شرکت کنندگاه در دوره های تعمیرات موبایل البان