آموزش مجازی تعمیرات موبایل در آکادمی البان

بدون معطلی برای راه‌اندازی شغل خود اقدام کنید

یکی از نیازمندی‌های همیشگی که از سوی متقاضیان به آکادمی تعمیرات البان ارجاع داده می‌شد، راه‌اندازی دوره‌های مجازی آموزش تعمیرات موبایل در کنار دوره‌های حضوری بوده است. و در پاسخ به این نیاز و در نهایت این دوره‌ها را کمابیش شبیه به سرفصل‌های مشابه دوره‌ی حضوری خود راه‌اندازی کردیم.

ما در البان تعمیرات موبایل را تخصصی، دقیق، به‌روز و به همراه پشتیبانی بلندمدت و ارائه‌ی گواهینامه (در صورت درخواست) ارائه می‌دهیم. اگر دوست دارید کسب و کار خود را در این حوزه راه‌اندازی کنید کافی است با ما تماس بگیرید.

برنامه‌ی درسی دقیق

اساتید متخصص

پشتیبانی حضوری و تلفنی

امکان اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای

ما به‌طور مرتب در حال به‌روزرسانی دوره‌ها و افزودن دوره‌های جدید هستیم و شما با عضویت در خبرنامه‌ی آکادمی مجازی البان از جدیدترین تغییرات مطلع شوید.

درگاه زرین‌پال برای پرداخت آنلاین و سهولت این امر در نظر گرفته شده است. پس از ساخت حساب کاربری و انتخاب دوره‌ی مدنظر وارد مراحل پرداخت می‌شوید و در ادامه به درگاه بانکی منتقل خواهید شد.

سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها کاملا با یکدیگر متفاوت و بر اساس روند منطقی و مناسب برای آموزش فن‌آموز طراحی شده‌اند. جزییات بیشتر را می‌توانید در سرفصل‌های آموزشی هر دوره ببینید.

بله،‌ شما پس از گذراندن دوره در صورت نیاز می‌توانید به ما درخواست دهید تا روال دریافت مدرک را نیز برای شما شرح دهیم.

متخصصان البان همیشه در کنار شما هستند. می‌توانید هم به شکل تلفنی و هم به شکل حضوری با ما در ارتباط باشید. پشتیبان شماییم.

سولات خود را بپرسید

ما در آکادمی البان مشتاقانه آماده پاسخ به تمامی سوالات شما هستیم. با ما تماس بگیرید.