هزینه آموزش تعمیرات موبایل

بر اساس اینکه فرد چقدر می خواهد یاد بگیرد هزینه آموزش تعمیرات موبایل متفاوت خواهد بود. هزینه یادگیری تعمیرات از حدود یک میلیون شروع می شود و قیمت ها برای هر دوره را می توان در سایت آکادمی آموزش تعمیرات موبایل دید

مدت زمان یادگیری تعمیرات موبایل

بسته به اینکه فرد تا چه حدی می خواهد یاد بگیرد، مدت زمان یادگیری تعمیرات موبایل از حداقل 30 ساعت آغاز می شود.

فردی که می خواهد کار مستقل راه بیندازد حداقل لازم است دو دوره مبتدی و عمومی را بگذراند که روی هم 64 ساعت آموزش است.

سطح آموزش

هدف از برگزاری دوره ها فراگیری تعمیرات موبایل است و هر فرد بسته به دوره ای که می گذراند می تواند کاری از تعمیرات موبایل را انجام دهد.

به عنوان مثال حتی بعد از گذراندن دوره مبتدی، فن آموز می تواند کارهای سخت افزاری زیادی همچون تعویض باتری و صفحه نمایش را به راحتی انجام دهد.

توضیحات دوره

ریز عناوینی که در هر دوره تدریس می شود در سایت آکادمی آموزش تعمیرات موبایل آورده شده است. در ابتدای هر دوره به فن آموزان برگه ای داده می شود که مطابق با همین عناوین است و باید در پایان هر جلسه خود او و استاد تدریس شدن آن عنوان را تایید کنند.

تدریس به افراد شاغل

در کنار ساعات شناور کلاس ها، برای افراد شاغل، مجموعه اقدام به راه اندازی دوره های مجازی تعمیرات موبایل نیز کرده است تا افراد شاغل و ساکن در شهرستان هم بتوانند به راحتی مطالب را یاد بگیرند و هر جایی که سوال هم داشته باشند می توانند از پشتیبانی اساتید بهره مند شوند

گواهی شرکت در دوره

علاوه بر ارائه گواهی شرکت در دوره از طرف آکادمی البان، امکان معرفی افراد به سازمان فنی حرفه ای برای آزمون و مدرک مربوطه بعد از سپری کردن دوره عمومی نیز وجود دارد.

مدرک دانشگاه آزاد و ایز ایران نیز بزودی ارائه خواهند شد

خوابگاه

در اطراف مجموعه البان خوابگاه های خوبی وجود دارند که با نرخ خوب پذیرای شما عزیزان خواهند بود. البان شما را به این مراکز معرفی خواهد کرد.

بورسیه البان

افرادی که دو دوره مبتدی و عمومی را سپری کرده باشند، برای دوره تخصصی در صورتی که شرایط و فیلترهای مجموعه را پوشش دهند می توانند دوره تخصصی را با شرایطی به صورت کارآموزی عملی و در شرایط بورسیه سپری کنند که برای اطلاع از شرایط دقیق می توانید با آکادمی ارتباط بگیرید.