آموزش عملیاتی تعمیرات موبایل و لپ تاپ با آکادمی البان

هدف ما در مجموعه‌ی البان همیشه این بوده که نوع نگاه همگان را به چگونگی دریافت خدمات تعمیرات بهبود دهیم و از تصویری که همواره رایج است فاصله بگیریم. در امتداد این هدف مجموعه‌ی آکادمی البان را راه‌اندازی کردیم با این چشم‌انداز که بتوانیم متخصصانی بااخلاق، امین، آگاه و البته مجرب و حرفه‌ای تربیت کنیم.

در آکادمی البان و در حال حاضر ما آموزش تعمیرات موبایل را در چند سطح، از مبتدی تا تخصصی ارائه می‌دهیم. بخش آموزش تعمیرات لپتاپ هم در آکادمی ما به تازگی راه‌اندازی شده و برای علاقمندان به این حوزه در اختیار قرار گرفته است. اگر به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار دلخواه خود در این حوزه‌ها هستید روی ما حساب کنید.

تعمیرکار موبایل

فهرست دوره‌های آموزش تعمیرات موبایل و لپ تاپ

در آکادمی البان تعمیرات را کامل، دقیق و تخصصی به شما می‌آموزیم. فهرستی از جدیدترین دوره‌های آکادمی را در ادامه با هم ببینیم.

ما در حال حاضر در دو دسته‌ی اصلی زیر دوره‌های آموزشی تعمیرات داریم.

کارورزی در کارگاه

منابع و تجهیزات در دسترس

سرفصل‌های جامع

گواهینامه‌ی معتبر

ما در آکادمی البان، تعمیرات را به شکل مجازی هم آموزش می‌دهیم.

با توجه به روزگاری که کرونا همه‌چیز را سخت‌تر کرده است و البته این نیاز که همیشه به آموزش غیرحضوری و مجازی حس می‌شود، ما آکادمی مجازی البان را هم راه‌اندازی کرده‌ایم. می‌توانید تعمیرات موبایل، لپتاپ و … را از راه دور و مجازی هم یاد بگیرید.

آکادمی آموزش تعمیرات البان در یک نگاه

0
مدرس مجرب
0
دانش‌آموخته
0
دوره
0
مرکز تخصصی آموزش

آخرین اخبار و رویدادهای آکادمی آموزش تعمیرات البان

ما در البان به طور دوره‌ای و منظم کارگاه‌ها و رویدادهایی را نیز برای آشنا شدن بیشتر شما با مجموعه‌ی تعمیراتی خود و نیز در راستای افزایش مهارت‌های مورد نیاز برگزار می‌کنیم. هم‌چنین در وبلاگ آکادمی البان نیز می‌توانید مطالب تخصصی را در حیطه‌ی تعمیرات بخوانید و به‌روز بمانید.

سولات خود را در خصوص آموزش تعمیرات بپرسید

ما در آکادمی البان مشتاقانه آماده پاسخ به تمامی سوالات شما هستیم. با ما تماس بگیرید.