آموزشگاه تعمیرات موبایل دُکی

از ورود تلفن همراه به کشور عزیزمان ، نزدیک به ۲۰ سال می‌گذرد و این وسیله کوچک به یکی از نیاز‌های اصلی زندگی فردی هر عضو جامعه مبدل گشته است که گاها زندگی برای ما بدون آن ، بسیار سخت و ملامت بار خواهد بود!. طبق آمار ارائه شده توسط سازمان های مرتبط، ضریب نفوذ گوشی‌های موبایل در ایران نزدیک به ۱۲۰% می‌باشد و در حدود ۴۰ ملیون نفر از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند که متوسط قیمتی نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان دارند. در این بین، بی‌شک اگر خودمان هم گرفتار خراب‌شدن موبایلمان و دوندگی برای تعمیرش نشده باشیم، در اطرافمان موارد این‌چنینی را کم ندیده‌ایم. در بازاری که گارانتی موبایل بدرستی ارائه نمی‌شود و اگر ارائه هم شود بسیار محدود بوده،تعمیر موبایل یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران است از زمان خرید گوشی همیشه وجود خواهد داشت.

طبق آمارهای رسمی ارائه شده، به طور متوسط ۲۰ درصد از گوشی های نو در همان ۱۲ ماه اول از زمان خرید گوشی ، دچار مشکلی می‌شوند که به آن‌ها گارانتی تعلق نمی‌گیرد و می بایست تعمیر شوند. حال فرض کنید که ۴۰ ملیون گوشی هوشمند موجود در دست مردم ، چه بازار بزرگی را برای تعمیرات موبایل پدید آورده است.

اما چرا با وجود چنین بازار بسیار بزرگی، بیشتر مردم از تعمیرات موبایل خود نگران هستند و به کمتر کسی اعتماد می‌کنند؟ چرا بیشترین نرخ نارضایتی مراجعه به اتحادیه ها، مربوط به اتحادیه تعمیرکاران موبایل می‌باشد. چرا از دید مردم پیدا کردن تعمیرکار خوب همانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه می‌ماند؟

چنین حرفه‌ای باتوجه به محدودیت‌ها و مسائلی که وجود دارد قطعا نمی‌تواند بدون مشکل و چالش باشد. وقتی به صورت دقیق به تعیمرات موبایل نگاه می‌کنیم گلایه از نبود پرسنل متخصص در این حوزه بیداد می‌کند. در دانشگاه‌ها رشته تخصصی برای این حرفه وجود ندارد و سازمان فنی‌حرفه‌ای هم با وجود اینکه از لحاظ تئوری آموزش قابل قبولی ارائه می‌کند ولی کارگاه‌های ضعیفی دارد.

کافی است چرخی در دنیای مجازی بزنیم و ببینیم که همه‌جا پر است از دوره‌های مختلف آموزش تعمیرات موبایل؛ از آنلاین گرفته تا حضوری. و سوال اینجاست با این حجم آموزش چگونه است که تنها تعداد انگشت‌شماری تعمیرکار موبایل به حرفه خود مسلط هستند و البته عاشق حرفه خود. طبیعتا موضوع به نحوه آموزش مرتبط می‌شود. آموزش صحیح و اصولی در تعمیرات موبایل ، مهترین عامل موفقیت تعمیرکار در زمینه خود خواهد بود.

تجربه ما در DigiDoki نشان داد که آنچه در حال حاضر در فضای آموزشگاه های ایران برای آموزش نیروی انسانی تعمیرات موبایل انجام می‌شود، از نواقص بسیاری برخوردار است و در آموزش های صورت گرفته می‌بایست بازنگری اساسی انجام داد.

ما در موبایل دُکی با بهره گیری از تجربه گذشته خود در ارائه تعمیرات موبایل در محل با ارائه بیش از ۱۰۰۰۰ هزار سرویس ، در صدد هستیم نیروی انسانی برگرفته از اصول آموزشی درست و کارآمد تربیت و با تضمین کار دانشجویان ، شبکه ای حرفه ای از تکنسین ها ایجاد کنیم. اما آموزش تنها هدف ما نیست. برترین دانشجویان هر دوره به صورت مستقیم در دیجی دُکی مشغول به کار خواهند شد و دیجی دُکی با ایجاد بستر تجارت ان لاین ، کسب و کاری پایدار را برای شما ایجاد خواهد کرد.

اگر شما هم می خواهید در تعمیرات موبایل حرفه ای شوید و جزیی از خانواده دیجی دُکی، به ما بپیوندید و تجربه ای متفاوت را لمس کنید.

موبایل دُکی این نوید را به شما می‌دهد که فارغ التحصیلان برتر هر دوره ،مشول بورس شرکت دیجی دُکی خواهند بود و کلیه هزینه آموزش آن ها رایگان خواهد بود.